Tajemné okno (2004)

Ak máte náladu na Deppa v nie veľmi profláklom filme, tak si dajte radšej Astronautovu ženu.

Libertin (2004)

Nie , nie , nie. Už nikdy viac.

Případ Pelikán (1993)

Keď v TV beží tento film, tak si spomeniem na dobu kedy sa mi o DVD ani nesnívalo a kedy pre mňa tento film znamenal vysokú kvalitu. No a aj s odstupom času musím uznať, že je to kvalitné drama. A vlastne je to aj prvé stretnutie s mojím budúcim obľúbencom menom Denzel Washington.

Philadelphia (1993)

Tento film som videl už veľmi dávno ale niektoré scény si pamatám dodnes. Natočiť na túto tému tak dobrý film je naozaj výborný výkon.

Stav obležení (1998)

Tak na to, že film bol natočený pre osudným 11. septembrom, tak od reality sa veľmi nelíšil. Asi by v FBI a CIA mali pozerať viac filmov s Denzelom Washingtonom.

Sběratel kostí (1999)

Nechápem to nízke hodnotenie. Je to jednoznačne film na 80%.

Vzpomínka na Titány (2000)

Celkom v pohode oddychovka. Nebolo to ani zlé ani trápne. Čo pri filmoch so športovou tématikou často hrozí.

John Q. (2002)

Film zo života ako sa hovorí. Najvačším plusom je že Washington nehraje zasa policajta. 2* ani o chlp viac.

Presumpce viny (2003)

Á, tak znova si zahrajem policajta. To si asi hovoril Washington keď podpisoval zmluvu na film. Je to film, ktorý neurazí a na večer počas týždňa ideálny.