Spadla z nebe (1978) (seriál)

To boli časy, keď sa sci-fi robilo alobalom a strieborným sprejom :)

Stmívání (2008)

...čakal som väčší prúser...

Legenda jménem Bruce Lee - Cesta za slávou (2008) (TV film)

Tak ako imdb aj csfd bohužiaľ ovládol roj neobjektívnych hodnotení, ktoré väčšinou pochádzajú od užívateľov, ktorí daný film ani nevideli, takže do budúcna si dám majzla, toť na úvod :)Kvalitu samotného filmu vidno už pri uvodných minútach, ktorá sa až do posledného záberu verte či nie nezmení.Všetko vyzerá ultralacno, točené kamerou ala STV incenácia a súboje, ktoré by mali byť čo sa tejto témy týka na prvom mieste vyzerajú ako z poslednej seagalovky.Do každého zápasu si režisér zrejme musel presadiť svoje a tak celkom zdatného Chana si nenechá zařádit, ale namiesto toho ho stále brzdí sekanými spomaľovaćkami a nezmyselnými zábermy na vśetko len nie na neho.Scenár sám o sebe nieje zlý, lenže tá forma je neznesiteľná.Ako pocta Brucovi nepoužiteľné, ale ako ukážka toho, že Bruce bol je a aj bude jediným čo dokázal to čo dokázal možno áno.

13: hra smrti (2006)

Čím menej o tomto filme viete tým viac budete nadšení, celé čaro tohto filmu spočíva v nepredvídateľnosti jednotlivých úloh, ktoré tu bohužiaľ každý menovite vypisuje, takže serte na čsfd a rýchlo do videopožičovne! :)

Malá Miss Sunshine (2006)

Do poslednej chvíle som čakal v titulkách meno Wes Anderson, lenže potom mi to docvaklo mne sa ten film páčil!Čo sa o Wesových filmoch povedať nedá, má výbornú atmosféru, osobitý štýl, kameru, ale všetko ostatné úplne o hovne a tu sa to všetko ostatné upgradovalo na filmársky zážitok.

Pravdivá romance (1993)

Dlho som premýšľal čo k tomuto filmu napísať aby som dostatočne vyzdvihol jeho genialitu a tak ma napadlo jedno štvor slovné spojenie na ktoré som čakal roky....lepšie-ako-Pulp-Fiction.

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Absolútne dno televíznej produkcie o desať tried horšie ako naša ordinácia, tu slova nestačia, toto treba vidieť!teda nevidieť!

Přání smrti (1974)

Tento film nieje v žiadnom prípade tým čím by chcel byť, chcela by to byť vendettovka jedného poctíveho američana, ktorému zabili ženu, ale namiesto toho je to bezduchá strieľačka, kde hlavný hrdina zabíja každého len nie skutočných vrahov svojej manželky a ešte mu to aj ukážkovo prejde.Charles Bronson výborný, lenže všetko ostatné úplne oničom.

Oni žijí! (1988)

Masaker!Geniálny námet o dvoch svetoch ala silent hill akurát v mimozemskom podaní, kde je cieľ len jediný zakrývať si oči pred pravdou a paradoxne jedine slnečné okuliare nám tie oči dokážu otvoriť.Kritika ameriky, američanov, amerického spôsobu života, týmto si u mňa Carpenter sakrametsky stúpol, nehovoriac o tom, že sa na tomto filme fakt nadrel, napísal si scenár, zrežíroval ho a ešte sa podieľal aj na tvorbe soundtracku!

Pochyby (2008)

Príklad toho ako výborní herci(v tomto filme absolútne všetci) dokážu zatieniť všetko ostatné a že to malo čertovsky dobrú atmosféru!