Noc v archíve (2009) (pořad)

Bylo to kdysi dávno, kdy lidé věřili všemu, co slyšeli v televizi...aneb komunistická propaganda vtesnaná do každého televízneho programu.

Invaze žraloků (2008) (TV film)

Nevedel som, že žraloky vydávajú zvuky ako Tyrannosaurus Rex....

Hnus (1965)

Po týchto závratných červených percentách som čakal pařbu v štýle Rosemary, lenže nič také sa nekonalo.Kým v Rosemary, dýchal každý detail, každý tieň navodzoval atmosféru a ten pocit beznádeje diváka asbolútne vtiahol, tu to nefunguje.Atmosféru tu ma vyčarovať pečený králik, prasklina v stene a príšerne zostrihané “znásilnenia“(záber na chodidlo a tuším som zahliadol aj rameno).Nie, tento film je jednoducho zlý a vo svojom žánrovom označení horor zapadol len náhodne.

Madhouse (2004)

Klišé, klišé, klišé a koniec to len korunoval, ale atmosféra madhousu prekvapivo v pohode, aspoň v prvej polovici.

What's My Line? (1950) (pořad)

Alfred Hitchcock, Yul Brynner, Vincent Price, Clarence C. Nash...skutočné celebrity, ktoré overil až zub času, radosť pozrieť aj po takmer šesdesiatich rokoch.

Útěk z Alcatrazu (1979)

Neustály pocit de javue, ale človek sa na Franka Darabonta ani nemôže hnevať, on dokáže z tej väznice beztak vyždimať vždy najviac.

Útěk z New Yorku (1981)

Ak malo ísť o predstavenie Kurta Russella širšej verejnosti v úlohe drsňáka (konieckoncov tieto úlohy idú Kurtovi najlepšie) tak to beriem, ale ako plnohodnotné sci-fi z dielne Carpentera jednoznačne nie, John má naviac.

Černá vdova (2008) (TV film)

Príbeh o čiernej vdove je zrejme druhým najfilmovanejším tv námetom(hneď po únose dieťaťa), je zaujímavé ako dokážu tvorcovia jeden scenár predestilovať 20 krát a predsa vyzerá vždy inač...bohužiaľ nikdy originálne.

Agent Orange (2004)

Tak toto je na mňa príliš, Tony Scott v honbe za svojím osobitým trademarkom došiel až na hranicu únosnosti kde jednotlivo zlepené gýčovite farebné obrázky po totálne chaotickom strihu nedávajú žiaden zmysel.