Faust: Smlouva s ďáblem (2000) odpad!

Hnus, hnus, hnus, ostáva mi len trieskať hlavou o stenu, že som za toto vyhodil prachy :(

Fido (2006)

Skombinovať Zachráňte Willyho a Romerovskú zombiečinu je už samo o sebe tak strelený a nereálný nápad až to paradoxne funguje.Najúchylnejšia rozprávka pre deti čo som videl.

Flash Gordon (1980)

Vymakané masky, atmosféra a hlášky, jeden z najlepších „trashov“ osemdesiatich rokov!

Fontána (2006)

Aj po druhom zhliadnutí musím trvať na svojom hodnotení, audiovizuálne je to fakt posobivé lenže obsahovo strašne emočne chladné a prázdne.Film si kladie množstvo otázok ibaže neodpovie ani na jednu....je to nefér.

Fontána pro Zuzanu 3 (1999) odpad!

Nechápem až dvanáste miesto v rebríčku top šmejd, minimálne v top 3 by si zaslúžil byť.

Formula 51 (2001)

Neviem či Ronny Yu zaspal dobu,alebo sa všemožne snažil vyhnúť kopirácii Guya Ritchieho, lebo inak si tie hnusné, odporné,neštýlove a úplne zbytočne sekané spomaľovačky vysvetliť neviem.Scenár je výborný tak isto ako dvojka Sam a Robert, ale tie sekačky ma nehorázne srali, pri nejakom dementnom seriály, alebo béčku ich znesiem, ale pri takomto projekte len sotva.Tu jednoznačne zvíťazil obsah nad formou.

Freddyho úlet (2001)

Uletený masaker, ktorý zdatne zdoláva všetky dostupné PG ratingy tíndžerských komédii a vôbec najvtipnejšie guilty pleasure čo som za posledný rok, dva videl.

Funny Games USA (2007)

Tento snímok len dokazuje, že Naomi Watts je jedna z najlepších súčasných herečiek a ja ju žeriem čím ďalej tým viac.

Gacy (2003)

Myslím, že taký psychopatický velikán akým Gacy bol by si zalsúžil lepšie filmové spracovanie svojej existencie.