La tormenta (2005) (seriál) odpad!

Odpad odpadov, ktorým ma vždy ráno optimisticky naladí tv markíza...začo jej veľmi ďakujem

Legenda jménem Bruce Lee - Cesta za slávou (2008) (TV film)

Tak ako imdb aj csfd bohužiaľ ovládol roj neobjektívnych hodnotení, ktoré väčšinou pochádzajú od užívateľov, ktorí daný film ani nevideli, takže do budúcna si dám majzla, toť na úvod :)Kvalitu samotného filmu vidno už pri uvodných minútach, ktorá sa až do posledného záberu verte či nie nezmení.Všetko vyzerá ultralacno, točené kamerou ala STV incenácia a súboje, ktoré by mali byť čo sa tejto témy týka na prvom mieste vyzerajú ako z poslednej seagalovky.Do každého zápasu si režisér zrejme musel presadiť svoje a tak celkom zdatného Chana si nenechá zařádit, ale namiesto toho ho stále brzdí sekanými spomaľovaćkami a nezmyselnými zábermy na vśetko len nie na neho.Scenár sám o sebe nieje zlý, lenže tá forma je neznesiteľná.Ako pocta Brucovi nepoužiteľné, ale ako ukážka toho, že Bruce bol je a aj bude jediným čo dokázal to čo dokázal možno áno.

Legie (2010)

Otázka vkusu.Sám som prekvapený, že sa mi to sakramentsky páčilo :)

Lepší už to nebude (1997)

Spolu s návštevníkmi najlepšia komédia čo som videl, potenciál Jacka Nicholsona využitý na 200%, toto fakt odporúčam! pri prvej pol hodine som sa smial v podstate bez prestávky :)

Lovci myšlenek (2004)

Až po hodine som si uvedomil, že som už tento film videl.“Veľmi silné.“

Lovec démonů (2001)

Ťažko povedať v čom bola chyba,prve dve tretiny som zhadzoval tú nudu na scenáristu, lenže chce nechce može zato vo výraznej miere réžia :/Bill Paxton je výborný herec a zabávač, lenže tentokrát si vzal priveľké sústo, s týmto by zrejme do červených čísiel nepohol ani spomínaný Sam Raimi.Námet sám o sebe nieje zlý, len vobec si neviem predstaviť ako natočiť niečo takéto s úplne vážnou tvárou.Herci tomu tiež nepomáhali(samozrejme okrem Billa) a večne pózujucí Matthew mi miestami pekne liezol na nervy, už len to jeho držanie sekery(primpomenulo mi to Zoolandera :)...a samozrejme si neodpustil ani v tomto filme svoju beztričkovú scénu, ach jo...

Lovec jelenů (1978)

Celý film som odzačiatku videl na také slabšie 4 hviezdy, ku čomu pomohla hlavne prvá hodina kde sa celá svadba dala vtesnať pokojne do niejakých 20 minút možno aj menej a vobec by to filmu neuškodilo, práve naopak.Ťažko hodnotiť film ako celok, ako tu už písali viacerí užívatelia dej je rozdelený na akési tri etapy a to pred vojnou, vo vojne a po vojne.Prvá tretina mňa osobne nezobrala vobec, De Niro ani Walken tu nemali extrémne veľa možnosti zachrániť to, takže najlepšie sa to veru nezačalo, aspoň podľa mňa...Druhá tretina výborná, pri ruskej rolete som nedýchal!A tretia etapa ma teda dostala najviac a záverom úplne citovo zabila.Veľmi silný film, ktorý by som určite neškatuľkoval ako vojnový, skor to je taká drobnejšia pitva toho ako vlastne samotní vojaci vnímali vojnu pred, počas a po.

Lví král (1994)

Toto bol úplne prvý film na ktorý som bol v kine a bol to pre mňa dovtedy jeden z najvačších zážitkov, podobne ako pre prvých divákov kín vobec, keď sa na nich rútil prichádzajúci vlak :).Nepopísateľný animák ktorý ma všetko čo filmy tohto druhu potrebujú humor, emócie a veľmi sympatické postavičky.Pravdepodobne najlepší kreslený film všetkých čias.

Madhouse (2004)

Klišé, klišé, klišé a koniec to len korunoval, ale atmosféra madhousu prekvapivo v pohode, aspoň v prvej polovici.