Vesnice roku (2011) (studentský film)

Jenom diky Vetchemu, ktery byl bajecny. Jinak podprumerny snimek bez smysluplneho konce.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Abych se k tomu vyjádřil, tak bych musel být sprostý a vulgární :))

Pařba v Bangkoku (2011)

Už jednou vylouhovaný čaj nebude nikdy to pravé ořechové.

The Hire: Beat the Devil (2002)

O5 spackaná režie Tonyho a opravdu divně sestříhané. Gary byl ale úžasný :)

Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

Uteč, kdo můžeš. Který inteligent vymýšlí takové bejkárny. Za chvilku bude mít porota hlavu v zadku soutěžícího a bude ji vystrkovat (hlasovat), když se mu tam bude líbit. :DD

Mezi vlky (2011)

Nějak se mi potvrzuje, že do čeho strčí nos Tony Scott, tak to smrdí průserem. Když pominu těch pár nesmyslů, co ve filmu bylo.... on příběh by nebyl špatný ale scénář je absolutně vo ničem. Přišlo mi, že vlastně nikdo nevěděl, co se má natočit. Kdo má zájem koukat dvě hodiny na bulíci chlapy u ohně, který jsou drsný akorát s flaškou v ruce někde u baru. Neustálé vzpomínání na své milé, žvatlání o tom____občas zařve digi vlk a zase tu jsou ty "plky, plky, plky". To je trošku nuda. Plus filmu je Liam, který........jak to říci...on to prostě vše zachraňuje, herec z jiné ligy. Dále pěkné syrové prostředí, to je asi ale tak vše :)

Sekretariat: Příběh šampiona (2010)

Bylo to bohužel proklatě dlouhé a Diane Lane mi tam vůbec nesedla. Každopádně moc hezky natočeno a John opět nepřekonatelný :)

Do tmy (2011) (amatérský film)

Těžko hodnotit. Asi největším mínusem je příběh. Bohužel, již několikrát ohraná písnička. Nechápu, proč se veškerý děj musí odehrávat v hlavě hlavního hrdiny. Je to vlastně podvrh na diváka, což je špatný. Na amatérský film ale velmi slušně natočeno. Hlavně se mi líbila kamera. Nebýt toho marného příběhu, tak dám klidně 4* :)

Lady Grey London (2011)

"Pohádka" o tom, jak jedna dokáže zblbnout všechny ostatní :))