G. I. Joe (2009)

Čím víc nad tím člověk přemýšlí, tím větší hovadina to je.....prostě výplach mozku.

Něha (2009)

Určitě se to dalo natočit hůř, ale i podstatně líp. Celé to vyšlo jako nemastné a neslané. Je to škoda, protože herecké výkony určitě drží film nad tou propastnou vodou. Chtělo to větší cit pro tento žánr, John Polson ho očividně bohužel nemá.

Survival of the Dead (2009)

Za tohle by měl někdo Romera kousnout a pěkně hluboko. Nic nového nevymyslel, snad jen ti plavající zombíci. Jinak je to už docela ohraně trapné.

Agora (2009)

Moc vědecké, náboženské a nekonečně dlouhé až místy nudné. Asi to nebyl zrovna můj šálek....

Exmanželka za odměnu (2010)

Ano, těm dvěma to ve filmu opravdu slušelo a začátek vypadal velmi nadějně. Pár záchvěvu humoru tam bylo, avšak celkově je to lehce podprůměr. Když vezmu v potaz, že je to film, který je uveden do kin, tak je to spíše zklamání.

Podivní (2010)

Ale ano, svůj účel to splnilo, já jsem se pobavil a ztráta času to nebyla. Pár podivností tam bylo, ale ve kterém filmu nejsou.

Všichni jsou v pohodě (2009)

Nuda k posrání to není ale párkrát jsem měl namále....já jsem rozhodně moc v pohodě nebyl ;-)

Kluci jsou zpět (2009)

Mohlo to být delší, mohlo to být kratší. Mohlo to být horší, mohlo to být lepší......

Nejslabší! Máte padáka! (2002) (pořad)

Miloval jsem parodii na tento pořad s Kaiserem a Lábusem. Řeknu Vám, to bylo jiné kafe :-)

The Courageous Heart of Irena Sendler (2009) (TV film)

Slabé tři hvězdy, protože to bylo chvílemi zdlouhavé a nudné. Když ale vezmu v potaz, co musela Irena vytrpět, tak opravdu smekám.