Problém tří těles - Soudný den (2024) (epizoda)

Zvlastni dil, kde jednani ani jedne strany nedava smysl, netusim, jestli tak je to i v knize, ale tu spousta akci vypadala vyumelkovane a zbytecne, popripade byly uplne nesmyslne (trosky obriho tankeru, rozeberu a proberu v radu hodin :D)

Signál (2024) (seriál)

Zbytecne dlouhe a misty zamotane. 50%

Halo - Season 2 (2024) (série)

Z druhe sezony jsem rozpacity, na jedne strane se toho dost udalo a bylo to divatelne, na druhe strane z fracka Kwan se stal "terminator" Kwan a dle dialogu "ochrance" Kwan, na strane treti :) jsme se zatim nedovedeli proc to tak je a co to znamena. To same pak plati pro velke finale, ktere mimo otevreni hangarovych vrat pro treti a mozna dalsi sezony, neprineslo nic prevratneho. 65%

Neobyčejná - Série 2 (2024) (série)

Druha sezone pokracuje v duchu prve, navic pridava dalsi dejove linie. Opet hodne pomaha hudba. 70%

Neobyčejná - Série 1 (2023) (série)

Kratky vhled do sveta, kde (skoro) vsichni maji nejakou (mene ci vice bizarni) superschopnost aneb jake to je byt jednim z tech, kdo na tu svou jeste porad ceka. Prijemna stopaz a hudba nektere dily zachranuji. Pro me zajimavym bonusem bylo obsazeni Luka Rollasona, ktery vypada jako Rowan Atkinson (aka Mr. Bean) za mlada. 70%

Mladá dáma (2024)

Plusy - rozumna stopaz, neotrely namet a vcelku povedeny drak, ale zbytek je plny nesmyslu a scenaristicke lenosti a vykradani (treba "svetlusky" z Pitch Black). Jako kulisa k cisteni zeleniny ci hub to neurazi. :) Kladne body davam za to, ze se nedockate zadne LGBT pribuzne ci hrdiny neurciteho pohlavi. 50%

Argylle: Tajný agent (2024)

Stoctyricet minut stopaze utece jako voda, ikdyz mam nadsazku rad, tak tu je ji - v kombinaci s horou pocitacem generovanych zaberu - presprilis. 55%

Vigil - Season 2 (2023) (série)

Vyrazne slabsi nez ponorkova serie, v mnoha chvilich scenariste vyrazeli klin, klinem, berlicku vystuzovali berlickou, ale i tak slo o divatelny pribeh. 60%

Scrambled (2023)

Nazev plne vystihuje dusevni rozpolozeni hlavni postavy, autorky a reziserky v jednom - zmatena. Ellie je 34, kamaradky se houfne vdavaji a ona porad nic, ale ji to nevadi do chvile, kdy ji jedna z kamaradek prozradi "tajemstvi", ze poceti po 40 neni zadna legrace, cim zacina "quest" za zachranu listva a/ formou zamrazeni vajicek, b/ osukanim vsech ex (protoze mezi nima muze byt ten pravej). 25% (za to ze to nebylo uplne trapne jak velke mnozstvi soudobych "komedii")

Halo - Aleria (2024) (epizoda)

Z pribehu se stava mexicka telenovela, spratek Kwan je Rambo nakrizenej s Johnem Wickem, hledame ztracene deti. S takovou si za chvili Masterchief otevre sirotcinec :P.