The Beekeeper (2024)

Dalsi film typu - nes*r se do Jasone :). Nekdo to nepochopil a tak se na vas vali hodinka a trictvrte akcni podivane, ktera ma drobne mouchy. 70%

Doktor Martin - Série 2 (2016) (série)

Druha sezona slabsi nez prvni, absolutne nevyuzity potencial jednotlivych postav, nelogicke zmeny chovani postav mezi dily. Jedine, co to zachranuje je obsazeni, kazdy Protejovsky "unikat" je patricne herecky obsazen. 50%

Doktor Martin - Série 1 (2015) (série)

Kdo videl predlohu, tak se asi klepe do cela, kdo ji nevidel, tak tez ale z jinych duvodu. Mrzoutsky doktor je fajn, ale velka cast zbylych postav pusobi ucelove a co je smutnejsi, v kazdem dile se chova jinak. 60%

Wonka (2023)

S nadsenym hodnocenim se nestotoznuji, Dobrodruzstvi 0, Komedie 0, Rodina 0 (tak jedine ve filmu nebo ze si u toho spolecne snite popcorn), Fantasy 1, Muzikal 2. Chalamet sice zpiva, ale vypada to, jakobyse z poloviny do toho nutil, nema to zadnou stavu, padousi jsou nudni. Dva plusy - Rowan jako jako hlava mistni cirkve a Hugh jako umpa-loompa (jeho par scen me bavilo asi nejvic). 60%

Oddanost (2022)

Pridavam se ke kladnym recenzim a doporucim treba tu od BigBear. U me procenta dolu za podivny psychicky stav "nejlepsiho" pilota a nektere bojove sceny. 80%

Reacher - Season 2 (2023) (série)

Ani mi nevadilo, ze se z one-man-show stala tymovka, to co mi vadilo, byla lenost scenaristu (zvlast v poslednich trech dilech). 65%

Reacher - Policajt z New Yorku (2024) (epizoda)

2/3 epizody v pohode a pak se z toho takova sr*cka, ze nema ani na to aby smrdela :P. Co to melo byt - civil jako navnada mezi dvema kamionama napospas vsemu ? Honicka s poldou bez toho aby si toho nekdo vsiml a navic se obe zucastnene strany chovaji jako po mozkove obrne ? Des a hruza.

Reacher - Season 1 (2022) (série)

Vcelku vydarena krimi, s trosku prehnanym koncem. 85%

Marvels (2023)

Shitney je Shitney, za chvili se MCU budou batolit super-batolata vselikych barev. Pribeh by rekneme sel, krome toho, ze se nedozvime to hlavni - historii ustrednich artefaktu, ale finale, to bylo na -1 hvezdu. 45%