Sbohem, baby (2007)

Výborný film s několika dobře promyšlenými zvraty. V závěru silné etické dilema. Dávám plný počet.

Prometheus (2012)

I přes hutnou atmosféru a precizní vizuální stránku mě film ničím zvlášť nenadchnul. Jako horor film nefunguje. Příběh mě neoslovil už vůbec. Musím ale ocenit, že Ridley zabalil "nic" do velmi sexy kabátu.

Gothika (2003)

I přes celkem čitelný příběh si mě film získal dobrou atmosférou a šikovně budovaným napětím. Strach se bohužel dostavil jen výjimečně.

Muži v černém 3 (2012)

sice jsem se v kine nepopadal smichy za bricho, ale celou dobu jsem se prijemne bavil a film utekl jako voda. kulisa 60. let byla velmi povedena a film prijmne obohatila. muzu vrele doporucit.

Pozemšťan (2007)

Film založený na silné myšlence, která vyvolává spoustu otázek. Zpracování už bylo bohužel horší a herecké výkony ještě o úroveň níž. Postavám jsem jejich charaktery nevěřil a skoro celou dobu mě štval hudební doprovod. I přes tyto výtky ale dávám za originalitu a zajímavý nápad 3*.

Avengers (2012)

Excelentní akce plná drsňáckých a často i vtipných hlášek. Ideální film pro oddych a nabrání nové energie. Vynikající 3D zpracování. Můžu vřele doporučit. Škoda lidských agentů Hawkeye a Black Widow, kteří mi ve scénách jak dělaných pro "super hrdiny" moc neseděli, ale ani toto mi zážitek nedokázalo zkazit.

Děcka jsou v pohodě (2010)

Prijemny film, ktery z pocatku komedialne bavi a vyvine se z neho zajimave vztahove drama. Dobri herci, fajn soundrack.

Černá labuť (2010)

Drama o pohlcení životem nezkažené, upjaté, "bílé labutě" svou temnou stranou s nádechem schizofrenie, které famózně ztvárnila Natalie Portman. Tělesně-duševní rozklad funguje výborně. Čajkovskiho hudba ji nádherně podkresluje. Ačkoli Aronofsky bezezbytku využil ne často využívané baletní prostředí a jednoduchý příběh, k maximálnímu hodnocení snímku něco chybí. Něco, co diváka k filmu přitáhne a nepustí.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Audiovizuální bomba. Mraky podařených grafických nápadů, detailů a vychytávek společně se skvělou hudbou. A Mary Elizabeth Winstead byla k sežrání. Po dokoukání jsem měl chuť si film pustit znovu. 90%