Nevina (2021) (seriál)

No tpč!

Lucy (2014)

Když psal Lucy Besson scénář, tak asi opisoval z totalitní učebnice přírodopisu a vlastivědy. Jedna hvězda za Scarlett.

Zmizelá (2014)

Po dlouhe dobe film, ktery me dokazal nekolikrat naprosto odzbrojit zvraty v deji. Napeti se pekne stupnovalo a hudba to uzasne podtrhuje. Jasnych 5 *

Půlnoc v Paříži (2011)

Úžasná atmosféra, kterás v táhne do děje. Z Paříže 20. let by se mi nechtělo vracet. Samozřejmě až do doby než bych si přečetl verbalův komentář :-)

Total Recall (2012)

Vynikající akční snímek, který nepostrádá napětí a dynamiku. Bohužel je pojmenován po legendě, se kterou ho všichni srovnávají. Nebýt tomu tak, věřím, že je hodnocení mnohem vyšší. Za shlédnutí stojí už jenom kvůli Kate Beckinsale :)

Smrtihlav (1998)

Temná atmosféra, která by měla být stěžejním tahounem tohoto filmu, mě vůbec pohltila. Děj se jen pomalu vleče, nudí a finální rozuzlení ztrácí údernost. Nebýt Jennifer Connelly, snad ještě jednu hvězdičku uberu.

Speed Racer (2008)

Tenhle film mě svou barevností a ujetostí úplně dostal. Normálně přiblblé opice ve filmech nesnáším, ale tady mi vůbec nevadila. Když si zpětně zhodnotím dějovou linii, tak jde o pěknou kravinu, ale fakt hodně pěknou!

Doktor Hollywood (1991)

Velmi příjemná oddychovka na nědělní odpoledne.

Zelený svět (1996)

velmi prijemny film, na ktery se kdykoli rad podivam znovu. "golf a sex jsou jedine dve veci, ktere si uzijes, i kdyz je neovladas"