BLADER

BLADER

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 9.8.2010  17:31
    Dudesonovi v Americe (TV pořad) (2010)

Pohodička. Uvidím, ako sa to bude vyvíjať ďalej, ale ak si to bude udržiavať úroveň prvého dielu, nemám problém ísť s hodnotením na maximum. Ale po prvej časti to jednoducho nedokážem ešte ohodnotiť. Rozhodne som ale spokojný!

• 2.3.2010  14:30

Hm, tak neviem. Prvú polovicu som bol presvedčený, že viac ako 3* nedám, ale zároveň si uvedomil, že tým by som tento neobvyklý film zaradil do jednej kategórie spolu s priemernými filmami, medzi ktoré nepatrí ani náhodou.

• 1.3.2010  18:55

Tento film je jednoducho skvelou ukážkou prvotriedneho námetu a špičkového prevedenia, zároveň dáva ale obrovské množstvo priestoru pre vlastný výklad, takže je dosť možné, že každý v ňom môže vidieť niečo svoje. Vynikajúci film!

• 21.2.2010  13:01
    Avatar (2009)

Avatar, film na ktorý som sa tešil skutočne veľmi, do určitej miery splnil moje očakávanie, ale hneď musím dodať, že som možno trochu čakal trochu lepší nápad. Samozrejme, po technickej stránke nemá Avatar konkurenciu, ale po stránke príbehu niekedy pripomína to najklasickejšie klišé, aké sme videli v kinách už niekoľko desiatok krát predtým. Nie je to veľká výhrada, ale k tej technickej úrovni by sa skutočne hodil prepracovanejší príbeh. James Cameron ale aj napriek tomu ukázal, kto bude naďalej vládnuť.

• 14.2.2010  09:24
    Sonny ve velkém světě (TV seriál) (2009)

Haha, to je ale sranda... nie je, robím si srandu.

• 14.2.2010  09:09

Právom jeden z najlepších hororov, aké boli kedy nakrútené. Knižnú predlohu som prečítal už pred nejakým časom a preto som chcel veľmi vidieť, ako sa podaril film a musím uznať, že je to jeden z najlepších hororov, aké som kedy videl.

• 7.2.2010  09:26
    Halloween II (2009)

Rob Zombie opäť raz dokázal, že HALLOWEEN z pred dvoch rokov, ktorý u mňa zaujal trochu rozpačité miesto, bola len náhoda a všetko mi to vynahradil dielom druhým, ktorý je asi o dve triedy lepší ako jednotka. Brutalita je konečne mrazivá a film je, ako sa na Roba patrí, riadne krvavý a surový, preto neváham a dám plné hodnotenie. Horror podľa môjho gusta.

• 1.2.2010  16:10
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Tento typ humoru mi proste sadne a verte mi, toto treba vidieť osobne, akýkoľvek môj komentár je vlastne úplne zbytočný!

• 1.2.2010  16:05
    Gladiátor (2000)

Gladiátor ma zaujal hlavne svojou veľkoleposťou a precíznou réžiou, skvelými hereckými výkonmi a proste... no proste všetkým, nenudil som sa ani minútu a som rád, že je Gladiátor medzi top 200 filmami. Dávam 4* a tú jednu prihadzujem za skutočne geniálny soundtrack.

• 1.2.2010  16:04
    2012 (2009)

Musím dať štyri, aj keď priznávam, že Emmerich ešte rozhodne nevypadol z formy. 2012 je film, ktorý je možno trochu dlhý, ale predsa len zábavný, takže to v kine ubehlo celkom rýchlo. Na druhej strane ma ale Deň nezávislosti bavil o niečo viac.

• 1.2.2010  16:03

Na súčasné pomery kvalitný horror, minimalistický a pri tom desivý. Keby prišiel pred desiatimi rokmi, Blair Witch by sa mohol schovať.

• 11.1.2010  19:13

Danny Boyle dokázal prekvapivo za málo peňazí nakrútiť veľa strašidelnej muziky, ktorá je skutočne desivá a v rámci súčasných zombie-horrorov jednoznačne najdesivejšia. Berie sa vážne, ale má na to atmosféru aj scenár. Dávam plný počet, ktorý sa som dal tiež Úsvitu mŕtvych, aj keď toto sa mi páčilo rozhodne viac. Skrátka taký správny európsky prístup.

• 9.1.2010  21:49

Film o tom, ako je zlo a dobro niekedy relatívne a o tom, že robiť "dobré" rozhodnutia sa niekedy proste nedá. Inteligentné, napínavé a strhujúce, proste skvelé.

• 5.1.2010  09:46
    Velká ryba (2003)

Váhal som medzi 4 a 5, ale nakoniec sa musím prikloniť k najvyššiemu hodnoteniu, pretože tento film je skutočne skvelý.

• 4.1.2010  12:03

Unikátny film, neskutočne dobre napísaný a zahraný, veľmi príjemne "oldschoolovo" nakrútený, takže pôsobí takmer ako zo 70. rokov. A pri tom všetkom nie je ani len o sekundu dlhší akoby mal byť. Dvíham oba palce a som rád, že tento film na Oscaroch bodoval.

• 4.1.2010  12:02

Po slabšej trojke som sa veru potešil štvorke, v ktorej sa vrátil na scénu David R. Ellis a ukázal, kto to má pevne v rukách. Keby to bol býval prvý diel, dám jednoznačne 5*, ale keďže ide o recykláciu pôvodného nápadu, zostanem na veľmi pekných štyroch hviezdičkách.

• 31.12.2009  11:34
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Je to trochu iný typ humoru ako Priatelia, ale zároveň ma to neskutočne baví ( približne rovnako ako Priatelia ).

• 31.12.2009  11:29

Čisto čistý priemer, ktorý neurazí a celkom aj pobaví, aj keď si osobne trochu myslím, že nápad so zámenou tiel bol predsa len trošku nevyužitý, ale ako celok film celkom funguje. Keď sa to vezme celkovo, som spokojný, nemám proti tomuto filmu väčšie výhrady.

• 30.12.2009  12:02
    Forrest Gump (1994)

Skvelý film, ktorého čaru si ma získalo a držalo až do záverečných titulkov. A po dlhom čase som mal pri filme chuť zohnať si knižnú predlohu a prečítať si ju, pretože ak je kniha písaná s takou istou ľahkosťou, ako je točený tento film, čítala by sa takmer sama. Zaslúžené popredné miesto v top 200.

• 12.12.2009  12:36
    Herkules (TV seriál) (1995)

Možno to nie je najlepší seriál, ale v minulosti som ho sledoval často a rád, málokedy sa stalo, že by mi nejaká časť ušla. Teraz sa na to pozerám trochu inak, ale za tie spomienky jednoducho musím dať 4.

• 12.12.2009  12:34
    Hit storočia (TV pořad) (2007)

Celkom dobre sa na to pozeralo a niektoré pesničky, ktoré sa tam spievali patria medzi klasiku, ktorú má rád zrejme každý, takže nie je o čom. Prudko sledovateľná záležitosť.

• 12.12.2009  12:33
    Miliónový tanec (TV pořad) (2005)

Keď nič iného, tak som si pozrel v telke aj toto a musím povedať, že ma to bavilo rozhodne viac ako superstar.

• 12.12.2009  12:32
    Je to možné? (TV pořad) (2000)

Ešte kým to Jožko Pročko nezačal veľmi preháňať, bola jeho relácia veľmi zábavná, priniesla niečo nového do televízneho sveta. Veru, spomínam si na niekoľko okamihov, pri ktorých som sa skutočne pobavil a byť na mieste nachytaných ľudí, zrejme by som sa zložil k zemi. Možno trochu kruté, ale sranda.

• 12.12.2009  12:30

Nedopozeral som, ale snažil som sa...

• 11.12.2009  21:54
    Spiderman (TV seriál) (1994)

Bolo to síce dávno, ale pamätám sa, že som to sledoval často, tak sa mi to zrejme páčilo ( brať trochu s rezervou ).

• 11.12.2009  21:53
    Spiderman (TV seriál) (2003)

Tento štýl Spider-manovi skutočne pristane, vždy som sa pobavil a celkovo to vyznieva takým pekným dojmom. Spokojnosť.

• 11.12.2009  21:48
    Scooby-Doo (TV seriál) (1976)

Za tie staré časy, keď som sa na tento seriál každú sobotu tešil, jednoducho musím dať plný počet, pretože si skutočne vážim, že pred tými tridsiatimi rokmi robili ľudia rozprávky ( hlavne tie televízne ) úprimne, a nie na úkor toho, aby to všetko malo nefalšovanú auru braku, ktorý tlačia súčasným deťom ( ale aj dospelým ľuďom ) do pozornosti. A to hovorím, prosím pekne, ako človek, ktorý si bez televízie nedokáže predstaviť deň. Možno som trochu odbočil, ale nedalo mi to, chýbajú mi takéto veci v telke.

• 11.12.2009  21:44
    Čo na to Mojsejovci? (TV pořad) (2007)

Tak tomuto strelím odpad už z princípu.

• 11.12.2009  21:43
    Let 29 (TV seriál) (2005)

Nezáživné, nezaujímavé, miestami celkom otravné, zbytočne lacné a aj na tú polhodinu alebo koľko to trvalo neskutočne dlhé. Ale priznám, že keď skutočne, ale naozaj skutočne nič iné nie je, dá sa pozerať aj toto. Teda, tých 5 až 10 minút určite.

• 5.12.2009  18:01
    Flákači (1995)

Je to trochu iné ako Clerks ( hodilo by sa povedať, že po nich prešiel Kevin na ďalší level ), ale stále si to drží normu tej starej známej "smithčoviny", ktorá teraz pôsobí veľmi úprimným dojmom. Zo začiatku som si nevedel zvyknúť na novú dvojicu kamarátov, ale dalo sa to pomerne jednoducho a ani to dlho netrvalo, pretože sú obaja dosť sympatický na to, aby si divákov získali. Možno trochu dlhší rozjazd, ale keď sa to rozbehne, stojí to za to. A je to celé, prekvapivo, až mimoriadne civilné ( čím narážam hlavne na rozhovor hlavného hrdinu so Stanom Lee ).

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12