Stopař (1986)

Je to už sice chvilka co jsem to viděl, ale pár těch "what the fuck" momentů si vybavuju společně s působivým Hauerem.

Zombieland (2009)

Naprosto geniální žánrový mix. Jeden by ani nevěřil, že to jako celek může tak dobře fungovat. Nicneřešící, milimetr hluboké roadmovie, které si na nic nehraje a přináší ostrou zábavu v honbě za balením buchtiček. Ustřední parta hraje skvěle. Někomu tu hrozí zastrčení vlasů za ouško(Wichitas magic). Tallahasee rulez . Už nikdy žádné splachování a žádné nové statusy na facebooku. P.S. Woody´s king !!!!!!!

Sejmi eso (2006)

Za bratry Tremorovy, za mluvící mrtvolu B.Áčka. a každopádně za Aliciu......a vůbec, za všechny!!!

Maršál (1969)

Ja prostě žeru týpky s divokýho západu, jejichž drsná povaha jde ruku v ruce s vlkem z koňskýho sedla a John Wayne je majitelem jednoho z nejpovolanějších a nejkrvavějších vlků vůbec.

Miluj mě, prosím (2004)

Ten závěr, těch posledních 5 minut, když začnou hrát Coldplay je naprosto geniální......a vůbec, celý to bylo tak melodramatický, že sem z toho padal na prdel...

Americký zločin (2007)

I přes to, že to nehrálo na přímou ukázku brutality, což bylo jedině dobře, mě to znechucovalo až na špičku zvonice. Nedokážu pochopit, jak může tak početná skupina lidí ze střední sociální vrstvy provádět zvěrstvo tohoto kalibru, bez zjevného nátlaku, aniž by kdokoliv projevil kapku soucitu a uvědomoval si nebo připouštěl následky. Trest smrti, VŠEM.

Troja (2004)

Za za slávou jdoucího Achilla, za největšího sympaťáka Hektora, za objev jménem Diane Kruger, za naprosto nejlepší žánrový duel a vůbec všechny bojůvky s Achileem, za skvělou výpravu atd atd.

Stáhni mě do pekla (2009)

Jako JO, Raimiho já můžu už od dob Evil dead a musím říct, že jsem strašně rád, že se po všech těch naprosto zbytečných spidermanech, kteří jsou v jeho případě naprostým mrháním potenciálu( jeho nejhorší filmy ), trochu ohlídl zpátky ke svému naturelu. Sice to nemá správnou hororovou atmosféru, kde se jednomu zježí kudrliny na pytlíku(PG-Oizo), ale bitky Alison Lohman s tou plesnivou cigaňou jsou něčím naprosto zvrhlým, nezapomenutelným a smyčkovitě opakovatelným. CRAZY BASTARD

Requiem za sen (2000)

Fakt hnus...ale oceňuji, jak je u Aronofskeho zvykem, formu...P.S.blbost lidí nezná mezí

Star Trek (2009)

Velká paráda, kterou jsem si patřičně užil. Postava mladého Kirka je naprosto skvěle napsaná a vpravdě si dokážu těžko představit, že by ji někdo zmáknul jako Chris Pine. V podstatě se celej film točí kolem zápasu v blátě Kirk vs. Spock, kdy představení obou zápasníků a vývoj jejich vztahu dává filmu stěžejní náboj. A tady přicházím se svým bohužel, kdy mi to přišlo trošku na úkor epičnosti celého děje.Tomuhle byla podřízena celá kostra filmu a ta romulanská záležitost byla jenom tím blátem ve kterém si to hošani rozdávali :). Ale popravdě sem se bavil jako už dlouho ne a chci to vidět znova a doufám, že bude brzo pokračování a taky by mohl u kormidla sedět J.J a vůbec to byla paráda jak cip.