Zabít tiše (2012)

Zbytočne dlhé a nudné dialógy kde sa nič nedeje hádžu tento náznakom akoby kvalitný herecky obsadený film do silného priemeru, dva a pol hviezdy 2/5*.

Rituál (1973)

Aj napriek dobre vyzerajúcemu koncu filmu (ktorý stál jediný za zhliadnutie) a mojou zvedavosťou ako to skončí som mal pocit že sa dívam na neskutočne dementné Béčko s erotickým klišé štýlu italský hřebec a muzikálu z nahulených Hipies v amatérskom nízkorozpočtáku.

Bullittův případ (1968)

Klasika ktorá však moc neohúri, vo svojej dobe určite výnimočný film, no s odstupom času to akosi chladne...

Parchanti (2010)

Tvári sa to strašne cool-ovo ale je to iba B-čko obalené v efektnom akčnom tričku plnom klišé a naivity.

Bílé maso (2008)

Fatálna naivita a debilita kórejských policajtov v tomto filme prekročila únosnú hranicu dobrého filmu, no napriek tomu to pôsobilo celkom solídne ako celok, a nechutné spôsoby impotentného vraha s krvavým kladivom vyzneli naozaj brutálne.2/5*

Atlas mraků (2012)

Vizuálne rozprávkovo poetický film s naoko komplikovanými prestrihmi do časových dejov v prvoti pôsobiac chaosne, končiaci jednoduchými "hlbokými" myšlienkami trápiace kvázi celé dejiny ľudstva.

Zátah: Vykoupení (2011)

Poriadna bezduchá bojová akčná Meganakládačka s Megaprehnanými súbojmi made in style Indonesia v štýlovo nabitom sviežom obraze s nadupaným hudobným podmazom.

Nebohá paní Pomsta (2005)

Rozhodne sa nedá zaprieť že ide o štýlový svojský filmársky kúsok, Old boy ma bavil ale viac. 3/5*

Hooligans (2005)

Slabšie 3 skôr 2/5*, E.Woodovi som vôbec jeho postavu neuveril, s dobrou music a svižnosťou kamery sa to prežiť dalo.

Green Lantern (2011)

Ďalšia komiksová "kravinka" na jedno pobavenie, vcelku pozerateľná...