Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 14 bodů
Raevan
J. R.
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
.
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Dokumentární
Animovaný
film
seriál
TV film
divadelní…
pořad
USA
Česko
Velká Británie
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Hranice ovládání
(2009)
Harakiri
(1962)
Mefisto
(1981)
Dva dny, jedna noc
(2014)
Taxikář
(1976)
Melancholie
(2011)
Japonsko
(2002)
Kde je dům mého přítele?
(1987)
Noc
(1961)
Písečná žena
(1964)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
14 bodů
Fanklub
(15)
HenryS.
Ninkaa
Ynés
Eruntano
volant
madder.
Kupodivu
AbelXavier
mistvan
-tHESWINe-
Janda3
Jocy
Jacen
Zmijak
Ko1iN