Neobyčejný Odd Thomas (2013)

Super! Určitě mě to bavilo víc, než spousty nesmyslů co hrají v kině. Velká spokojenost.

Need for Speed (2014)

Žádná sláva, ale určitě MNOHEM lepší, než všechny tři první díly Rychle a zběsile dohromady.... Film se točí čistě kolem nelegálních závodů a né "Danyho parťáků" jako tomu dopadlo u Rychle a zběsile.

Wolf Creek 2 (2013)

Vcelku slušná vyvražďovačka. Už sem na to sice starej, ale tohle je v rámci žánru lepší kousek a taky se mi líbilo, že se hrdinové nechovaj nelogicky, ale naopak věrohodně.

Cesta (2009)

Na knížku to samozřejmě nemá, ale i tak se jedná o jeden z nej filmů co jsem v roce 2009 viděl. Velmi depresivní film. Doufám, že tohle nebudu muset nikdy prožít. To je na tom to nejděsivější... že se to může stát.

Na hraně zítřka (2014)

Vydržel jsem a nečetl si obsah filmu, který je tu napsaný a je plný spoilerů, stejně jako trailery. Možná proto jsem si film užil na 1OO%. Jo tohle je hodně dobrej a perfektně vyváženej biják, nic nechybí a ničeho není přespříliš. Cruise se v těhle rolích docela našel, takže mi nevadil, ba naopak jsem mu fandil. Blunt mě překvapila a její charakter je též skvěle vyvážený (žádná rádoby drsňačka).

Hrdinové (2006) (seriál)

První série super, jasných 5 hvězd, seriál jsem si oblíbil a těšil se na každý nový díl.. ale po Třetí sérii to šlo prudce dolu :-(

Cabin Fever 2 (2009)

Super úvodní song od The Cave Singers :)

Karanténa (2008)

REC po americku :-) Hmm... některý scény jsou prostě mrazivý.