Backcountry (2014)

Velmi jednoduše, dobře, uvěřitelně a napínavě natočeno. Čekal jsem málo, dostal hodně. Napětí - "kdy na ně vyskočí ten medvěd" mi docela rvalo, chvílemi, nervy.

Jurský svět (2015)

Proč si neodpustí scény se smradama, který by potřebovali přes držku a né do Jurskýho světa? Proč si neodpustí ty trapný kecy? Proč se postavy nemůžou chovat aspoň trochu reálně? Byla by to totiž docela fajn podívaná. To že dnešní diváky už "obyčejný" rex nebere a musí tak přijít na scénu geneticky upravený rex vcelku chápu, doba je jiná. Ale proč to musí srážet tou demencí, to nepochopim.

Terminator Genisys (2015)

Na tohle sem kurva čekal dva roky? Vyhozené peníze, dá se říct . Nečekal jsem kdo ví co, ale tohle předčilo moje nejhorší obavy. Arnold je starej, v posledním záběru je vidět dobře ta dědkovská chůze, ale je to sakra srdcař! Ovšem tím to končí. Ostatní neherci by neměli už hrát ani v reklamě. A děj? Ta slátanina? Jeden Terminátor, druhej Terminátor, třetí, čtvrtej... Dyť je to k smíchu! Totálně zkurvený. Nechápu to promo od Camerona. Asi mu za to dovolí točit Avatary do aleluja...

Ex Machina (2014)

Mohlo to mít 85 minut a možná i tak by to byla nuda.

Krajina smrti (2014)

Přeci jen jsem už zvyklý, že dnešní filmy, mají dnes větší spád. . .

Soudný den (2008)

Mám tyhle filmy rád, tak omluvte mou benevolenci :-)

Noční běžec (2015)

Tři hvězdy, ale slabé . Já se tak těšil na další Neesonovku a dostal jsem pomalý thriller :-/ S nudným tématem o synovi , který je naštvaný na svého tatínka (ง'̀-'́)ง

Neutečeš (2014) odpad!

Den předtím Insidious 3. Dnes tohle... Co to jako bylo ? Tu osmdesátkovou hudbu ještě přežiju, ale tu chodící důchodkyni , která byla "duch".. To už jsem nedával . Asi jsem koukal na jiný film ,než zde většina hodnotících.... Důkaz jak zdejší hodnocení může klamat .

Insidious 3: Počátek (2015)

Mezi horory , co jsem za poslední rok viděl, je to hodně slušný nadprůměr. Pár lekaček fakt stojí za to a v kině jsem sebou škubal slušně :-) Doma u tv asi hvězda dolů . Kdo má rád horory , ten bude spokojený .