Šéfové na zabití (2011)

Dost dobrá komedie o problémech s nadřízenými - téma, které bude aktuální asi pořád a všude, pokud zrovna vy nejste ten šéf. V případě, že bych se ale někdy chtěl svého vedoucí zbavit, nebral bych si moc příklady z téhle trojice. Hodnotím jako dobrou komedii - 75%.

Šéfové na zabití 2 (2014)

Takhle se ujíždí policajtům! Ale počkat, my jim ujet nechceme... :D :D Překvapivě vtipné a i když bych nejradši hodnotil z mnoha důvodů podstatně hůř, musím uznat, že to rozhodně nebylo tak špatné. Ačkoliv ve mne film nějaké hlubší prožitky nezanechá, pobavil, a to je hlavní. 65%

Šestý smysl (1999)

Super film, drama, thriller navíc vtipný. Skvělí herci, božský Bruce k tomu Lilu Dallasová se svým multipassem. Je asi málo lidí, co Šestý smysl ještě neznají, jestli vůbec je někdo takový, napravte to. Ten film stojí za to vidět víc než jednou. Hodnotím 90%

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Další apokalypsa? Dobrá. Konec civilizovaného světa? Fajn. Zdegenerovaní lidé a mutantíci? Ještě lepší. Auta? Super! Ale dohromady to už tak nefunguje. Hlavní padouch Immortan Joe alias značně sešlý Darth Vader v průhledném plastu, úchylák závislý na mladých děvčátkách a hlava novosvětské mafie mléčného průmyslu... Už je z toho blbost co? Pokračujeme. Jeho armáda, bojující na steroidech v podobě krevní transfuze, neohrožená, připravena za svého velitele kdykoliv položit život, armáda, která ho uctívá jako boha se na konci filmu bez nejmenšího odporu vzdá? Jo. Mezitím se ve filmu v podstatě nic nestane, ano vybuchne asi 200 aut a náklaďáků a zemře půlka přeživších lidí, ale to začne být poměrně rychle neustále se opakující nuda... Obsazení naprosto v pořádku, to je tak všechno. Závěrem? Vysoké hodnocení tohohle filmu... Tak tomu nerozumím asi nejvíc! 60%

Škola svádění (2006)

Film celkově nic moc, řekněme slabší průměr, který by se mezi tou kopicí dalších romantických komedií ztratil jak jehla v kupce sena, ale role učitele tohoto "specifického předmětu" Billy Bob Thorntonovi sedí jak prdel na nočník. Charisma, určitá arogance a narcismus k tomu zde vyloženě patří a dělají tak z filmu trochu něco jiného, než obyčejný tuctový slaďák. Hodnotím 65%

Šmejdi (2013)

Velmi, velmi užitečný dokument! Doplním jen dvě věci. Ta první, být takovýmto prodejcem, tak hambou lezu kanálem. Ta druhá, povinně bych to pouštěl všem důchodcům, klidně i dvakrát denně, jinak se napálí zas a znova. Tvůrcům by měla být vděčná celá republika, protože až se vznikem Šmejdů se s tímto problémem začalo něco dělat. Děkujeme

Šmoulové 2 (2013)

Nemůžu si pomoci, ale prostě to bylo ještě o něco horší, než jednička. Víc o tom nemá cenu asi ani psát. Je to prostě film tak maximálně na jedno použití, proto 2*.

Šofér (2014)

Příjemné a nenáročné koukání, nic víc od toho nečekejte. Na vyšší hodnocení by to muselo být o dost víc vtipnější a míň střelené. Konec taky nedořešený, FBI ho sice nezatkne, ale zatykač nestáhne, dluh sice splacen, ale je bez práce a limuzína na odpis, takže dluží zase, jen někomu jinému... 60%

Špinavý trik (2013)

Asi takhle: Bylo to dobré? Ano. Bylo to dlouhé? Ano. Bylo to i tak zajímavé? Ano. Tenhle snímek je asi všechno a přesto nic. Ačkoliv je fiktivní, je zároveň podle skutečné události. Bavil mě, ale někdy ne. Dávám mu "jen" 3*, i když jsem si ho oblíbil. Jsem zmaten, ale přesto hezky. 10 nominací na cenu filmové akademie taky o něčem svědčí. 65%

Špión (2015)

Tak co s tímhle Špiónem? Někdy zábavné, jindy opravdu zoufalé, obsazení sympatické... Prostě průměr, neurazí, nenadchne. 60%