Terapie láskou (2012)

Až na závěrečných pár minut je to strašná nuda. Filmu by velmi prospěla přísná redukční dieta. Herecké obsazení je skvělé a jejich výkony jsou 100% věrohodné, ale scénář byl pro mě jen málo zajímavý a několikrát jsem u filmu už chtěl usnout. Konec dobrý, všechno dobré, ale dalo se to udělat podstatě lépe. 60%

Terminator Genisys (2015)

Připadá mi ten Terminator čim dál víc zamotaný. Na fakt, že se film odehrává v minulosti, aby nedošlo nebo naopak došlo ke změně v budoucnost, už jsme si zvykli, ale je to pořád složitější pochopit... Každopádně jsem zvědav, o čem bude Terminator 6, když se na konci Genisys konečně zdá, že vše dobře dopadlo a mohl by být se Skynetem na dobro konec. Ačkoliv, to už tu možná taky bylo... Jestli ono se nemělo v nejlepším přestat? 75%

Těsně vedle (2007)

Celkem dobrá komedie, typická Stillerovka. Ideální pro zabití volného času a slušná oddechovka. Nic co by trhalo rekordy ve sledovanosti, ale rozhodně neurazí. 65%

Těžká rozhodnutí (2010)

Podle skutečné události. Výborně obsazený, zajímavý film se šťastným koncem. Netřeba dalších slov.

TGM: Talkshow Geni a Míši (2014) (pořad)

Mr. GS byl zkrátka lepší. Vadí mi vstupy Ondry Sokola, v podstatě i celý koncept nové show. Co se vtipnosti týče, logicky, mění se s hosty. První díl s Klausem mě prostě nenadchl vůbec. Další už tak špatné nebyly. Uvidíme co a jak dál... Partička taky ze začátku oblíbená nebyla.

The Day the Earth Stopped Masturbating (2012)

Netušil jsem, že zde najdu i toto... Pro mě to byl spíše jen videoklip na youtube, ale tak proč ne. Nebudeme se tvářit, že to neděláme, podle mě to dělá každý zdravý muž. Nedokážu si ale představit, jaké by to bylo při zákazu. Zajímavý "dokument", opravdu zajímavý...

The Divide (2011)

Vlastně nechápu co se tam stalo, bouchla bomba? Fajn, ale co to tam dělali za pokusy? Proč má domovník v obytném domě protiatomovej kryt? Kde na to vzal prachy? Zásoby nakupoval kolik let? Jak měl vyřešenou ventilaci vzduchu a kde bral elektřinu? Ten film je sprostý až běda a zoufale nedomyšlený, ale má i lepší stránku. To, že se by se lidi v podobné situaci začali chovat jako zvířata je pravda stoprocentní. Civilizace je jen tak silná, jako její nejslabší článek. Bohužel tím článkem jsou lidé samotní. Herecké výkony přesvědčivé, film celkově dobrý, škoda jen, že mohl být i podstatně lepší. 65%

The Grand Tour (2016) (pořad)

Ano, jsou zpět. A je to lepší, než kdy předtím! 100%

The Runaways (2010)

Přesně tak nějak jsem si to v zákulisí populární pěvecké skupiny představoval a je jedno, jestli šlo o 70. léta, rock, nebo jiný žánr, nebo snad dívčí kapelu. Myslím, že se toho od těch dob moc nezměnilo. Jsem rád, že jsem se dozvěděl zase něco víc. Joan Jett jsem dosud znal jen jako jméno. Obdivuji taky Cherry, že se svému problému dokázala postavit a do konce života vyhýbat. K nějakému opakovanému shlédnutí to ale není. Dobrý, ale na jedno použití. 60%

Tintinova dobrodružství (2011)

V dnešní době je obrovská spousta filmů a není tomu jinak ani u animáků. Je opravdu z čeho vybírat a konkurence je dosti silná. A právě v porovnání s takovými legendami, jako je Shrek, Doba ledová, nebo starší Lví král, jsou Tintinova dobrodružství pouze průměrným filmem. Je to jen další kapka do rybníka. Není to špatný film, když ho uvidíte, určitě nebudete nadávat, ale když ho neuvidíte, o nic nepřijdete.