Uvnitř tančím (2004)

Rád bych něco napsal, ale nevím co. Co se kvality filmu týče, je to hodně podobné Nedotknutlným, Zelené míli, nebo Hačiko, příběh psa. Komu se líbil alespoň jeden z těchle tří, bude spokojen. Snad stačí 100%.

Tintinova dobrodružství (2011)

V dnešní době je obrovská spousta filmů a není tomu jinak ani u animáků. Je opravdu z čeho vybírat a konkurence je dosti silná. A právě v porovnání s takovými legendami, jako je Shrek, Doba ledová, nebo starší Lví král, jsou Tintinova dobrodružství pouze průměrným filmem. Je to jen další kapka do rybníka. Není to špatný film, když ho uvidíte, určitě nebudete nadávat, ale když ho neuvidíte, o nic nepřijdete.

Resident Evil: Zatracení (2012)

Očekával jsem, že uvidím pokračování s Millou Jovovich... Poté, co jsem zjistil, že se jedná o cosi, co vypadá jako ukázky z nové hry, se mi už tento "zázrak" vidět nechtělo. Nakonec jsem si to ale pustil a do dnes jsem nic podobného neviděl. Je to film složený spíše z počítačových herních ukázek, ale překvapivě se na to dá dívat. Konkrétně v tomhle případě, kdy Resident Evil vznikl nejprve jako PC hra to není vůbec špatný nápad. 60%

Ghost Rider 2 (2011)

O dost slabší než jednička, čekal jsem mnohem, mnohem víc. Ale pořád je to koukatelný, průměrný film. 50%

Škola svádění (2006)

Film celkově nic moc, řekněme slabší průměr, který by se mezi tou kopicí dalších romantických komedií ztratil jak jehla v kupce sena, ale role učitele tohoto "specifického předmětu" Billy Bob Thorntonovi sedí jak prdel na nočník. Charisma, určitá arogance a narcismus k tomu zde vyloženě patří a dělají tak z filmu trochu něco jiného, než obyčejný tuctový slaďák. Hodnotím 65%

Šéfové na zabití (2011)

Dost dobrá komedie o problémech s nadřízenými - téma, které bude aktuální asi pořád a všude, pokud zrovna vy nejste ten šéf. V případě, že bych se ale někdy chtěl svého vedoucí zbavit, nebral bych si moc příklady z téhle trojice. Hodnotím jako dobrou komedii - 75%.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Nevím, ale čekal jsem od dvojice Clooney, McGregor asi opravdu o trochu víc. Komedie se podle mě moc nekoná... Hodnotím slabších 40%

Kim Possible (2002) (seriál)

Svým způsobem originální pohádkový seriál. Učí děti rozdíly mezi dobrem a zlem, což se hodí. Připomíná mi to zlatou éru Pokémona... Docela dost se u toho nasměje i dospělák, asi ale z jiného důvodu, než je tomu u našich ratolestí.

TRON: Legacy 3D (2010)

Dobrý film, líbí se mi i v klasickém 2D formátu o to větší "pecka" to asi bude ve 3D, když ho to má i v názvu, že? Jinak kdo bude chtít nějaké akční scifi pro zkrácení dlouhé chvíle, klidně doporučuji toto. 80%