• Pohádka
  • Telenovela

Princezna Fantaghiró 5 (1996) (TV film)

Túto rozprávku veľmi milujem ale to že ju takto ukončili tvorcom nikdy neodpustím. Malo to skončit 4. dielom a ten 5. diel sa vôbec nemal natáčať. Ako mohli nechať Fantaghiro aby ztratila všetky svoje spomienky a zapomenúť na Romualda, svoju rodinu a priateľov. . Ako ju mohli nechať s tým pirátom Ariesom . No teda nič proti tomu pirátovi ale kde je ta nehynúca láska Fantaghiro k Romualdovi. Fantaghiro som hlavně obdivoval ako bojovala za Romualda proti všetkým čo ich chceli rozděliť. Aj navzdory tomu ako ju velmi miloval Tarabas, tak Fantaghiro neprestala milovať Romualda aj keď väčšinou času trávila s Tarabasom. Tak nakoniec Tarabas uznal že Fantaghiro miluje Romaula a rozhodol sa že bude žiť s Angelikou. Fantaghiro sa vrátila k Romualdovi na konci 4. série. No a túto 5. sériu prostě neuznávam. Kebyže to bolo tak že Fantaghiro nestratila pamäť a rozhodla sa ostať s tým pirátom Ariesom z vlastnej vôle. Tak bych to ešte uznal, je to jej život. A tak ako jej rodina tak aj Romualdo by to museli rešpektovať, hlavne že vedia že je Fantaghiro zdravá a hlavně šťastná aj keď už s nimi nieje. Lenže takto to neskončilo. Fantaghiro sa konci pamäť nevrátila a jej rodina, priatelia a Romualdo dodnes nevedia kam sa poděla Fantaghiro. A môžu byť oni šťastní, keď sa do teraz trápia čo sa stalo s Fantaghiro. Najviac sa určitě dodnes trápi Romualdo ale aj jej sestry Karolína a Kateřina, jej královský otec, určitě aj Tarabas, Biela víla, Šíp a Blesk. A dúfam že aj čierna kráľovna všetko oľutovala, veď ona má na tom najväčší podiel vinny. Určitě ju dodnes všetci hľadajú. Takto že má skončiť rozprávka, no nehnevajte sa na mňa ale takto určitě nie. Odpustím tvorcom, jedine vtedy ak by nakrútili pokračovanie. A Fantaghiro sa vrátila pamäť a vrátila s k rodine a k milovanému Romualdovi. Aj keď už uplynulo 15 rokov tak pôvodní herci ešte stále žijú. A preto vás prosím nakrúťte pokračovanie tejto rozprávky. Takto to predsa nemôže skončiť, diváci si to nezaslúžia.

Odsouzené (2009) (seriál)

Ja som nejak moc slovenské seriály nepozeral ale tento je naozaj výnimočný. Je naozaj výborný a trúfam si povedať zo slovenských seriálov jeden z najlepších.

Bratislavafilm (2009)

Sice jsem říkal že odpad pro mne není žádny film ale tohle je víc jak odpad. Tohle je hnus, špina, spodina a psychicky nevyrovnaní lidé. A nevím jak někdo múže hlavní město Slovenska tak pošpiňovat , lidé jsou rúzní ale nevěřím že Bratislava je takáto.

Bathory (2008)

V temhle filmě Alžbetu zobrazili že nebyla taká jako ji vylíčila historie. Film neni sice moc špatný ale mohl být lepší.

Rosalinda (1981) (seriál)

Tohle je odkaz pro všechny co ohodnotili a komentovali tuhle telenovelu. Spousta lidí si to možna plete s telenovelou Rosalinda s hlavní roli Thaliou. Ale tohle není ta telenovela a proto je tento seriál možno neprávem ohodnocený jako třetí nejhorší. Hlavní roli v téhle telenovele je Grecia Colmenares, kterou múžeme znát z telenovel Manuela, Mária, Milágros nekonečné obzory a Vypújčené životy. Tyhle čtyřy telenovely se na českých a slovenským televizích vysílali ale o téhle telenovele (Rosalinda s Grecia Colmenares) nevím že se vysílala na nejaké české nebo slovenské televizi.

S čerty nejsou žerty (1984)

To že je tahle pohádka jedna z mých nejoblíbenejších snad ani nemusím říkat.

Manuela (1991) (seriál)

Tahle telenovela je jedna z mých nejoblíbenejších. Příběh se soustředí na dve sestry. Ta dobrá je Manuela a ta zlá je Izabela. Životná láska Manuely je Fernando , kterého si Izabela vzala jenom pro peníze. Ze začátku Manuela a ani Izabela nevědeli, že jsou sestry. Izabela za všechno zlé co napáchala tvrdě zaplatila a to tak , že zústala do konce svého života znetvořená. Nakonec Manuela a Fernando k sobě našli cestu zpátky jako v každé jiné telenovele.

Miami Sands (2001) (seriál)

Tohle je fakt pravá nefalšovaná telenovela ze šťastným koncem jak má byt. Laura a Michael nakonec zústali spolu. Steven si snad vstoupil do svědomí a změnil se, no a Sandra, která je posedlá penězi tak to je jenom na osude jak to s ní dopadne. Osud se postaral i o Paula, který svoji přízeň dával jenom Stevenovi. Ale když se dozvěděl že Steven neni jeho syn a jediný jeho syn je Michael, ktereho on chtěl vždycky zapudit tak Paul už své černé svědomí neunesl.

Rodinná pouta (2004) (seriál)

Prvá česká nefalšovaná mydlová opera. Zatímco ve světe tenhle žáner už byl dávno v plnem rozběhu tak u nás to začalo až po přelomě tisíciletí.