Nahota na prodej (1993)

Nečekal jsem aboslutně nic, dostal jsem komedii, teda vzhledem k ději to je trochu zvrhlé. Vidět to před 20 lety tak to bude taky odpad, ale tohle kyselé víno uzrálo v takovou zajímavou sondu do devadesátek. škoda, že film zapadl, trochu to vyhipovat, tak by z toho byl dneska kult!

Není čas zemřít (2021)

Já to hodnocení nechápu. Vždyť to byla naprosto smrtící nuda.

Sebevražedný oddíl (2021)

Tak v jednu chvíli jsem to viděl tak na 3 hvězdy, ale nějak jsem tomu do konce přišel na chuť.

Vejdi do prázdna (2009)

Stopáž tak na polovinu a byl by to kult. Vždycky jsem si představoval jaké by to bylo takhle poletovat, ale některé vnitřní experimenty by mě ani ve snu nenapadly.

K jezeru (2019) (seriál)

Ale jako fakt dobrý. Atmosféra, nápady. Hlavně to nemá takovej ten generickej feel, na kterej jsem u postapa poslední dobou dost alergickej. Hutný děj, fantastická atmosféra, která mixuje naději i zoufalost. Postavy vybroušené k dokonalosti, přesně zapadající do děje. Poslední díly byly tak emočně náročný, že jsem si to fakt musel dávkovat.

Kočičky (2020)

V zásadě názor na film a celý bzukot okolo přesně vystihuje tady v komentářích uživatel Marigold.

Fauda (2015) (seriál)

Tak po probrečeném konci druhé série jsem si říkal co nám může ta třetí ještě dát? Ale autoři prostě umí mistrovsky naservírovat neodvratnost s kterou Palestinsko-Izraelský konflikt dokáže semlít i ty, kteří by se jinak ke zlu nedostali.

Ladíme 2 (2015)

Tak bavilo mě to o trošku méně než jednička - v zásadě 4 hvězdičky za Aničku.