Kdo přežije (2000) (pořad)

16 - Micronesia - 95% - Tak tahle hodně bavila, strategie hlavně v závěru ze strany ženských královská. El mohla taky vydržet dýl. 17 - Gabon - 70 % - Oukej, tak hned na začátku jsem zjistil komu přát prohru a to když červený vyloučily na první radě xxx. Opravdu strategický tah. Po čase jsem dokázal ocenit i ostatní soutěžící a člověk ocenil Corine, Boba, Sugr, Randy. Zároveň to byla sérka kde mě ais nejvíc lidí lezlo na nervy. Celkově vnitrozemský série mě zas tolik nebaví. 18 - Tocantines - 85 % - Příjemná sérka, stále bylo komu fandit. Skvěle vybraní hráči hráči Sierra, Coach, Erinn, T.J., Tyson, ale vlastně všichni byly takoví příjemně zapamatovatelní. I Coachovo chování jsem bral s přehledem a vcelku se uněj bavil. Erinn byla fakt nádherná. Pomalu mi spravila chuť na vnitrozemské série. A nevím jak to dělají, ale tenhle seriál mě fakt baví čím dál víc. 19 - Samoa - No tak s tim prvním vyloučením opět FUUUU. 20 - Ok 21 - Nedokoukal 22 - Redemption - Příjemná série, Redemption island je dobrý nápad. 23 - South pacific - Nadprůměrnější série. Začínám mít pocit, že nikdy nevyhraje ten komu fandím. Tvůrci i našli příjemný způsob jak vracet hráče a zároveň představovat nové. Ono i výběr nových hráčů se lepší, v téhle sérii snad nebyl jediný nezapamatovatelný obličej. Redemption Island se rovněž ukazuje jako výborný kontrukt. 28 - Super cast, zajímavý lidé, ale zároveň nerušivý. Fandil jsem Trish a pak Cass. 31 - 80 % - Dřív jsem nemusel když si někdo hru zopakoval, ale tady sem si to vyloženě užíval, že znova můžu sledovat Cass, Cieru, wenthworthovou. 33 - 65 % - Hodně lidí mi bylo fakt nepříjemných, nakonec si člověk zvykne. I téma bylo docela zajímavé. 34 - 60 % - Na konci moc nebavilo

Transsibiřský expres (2008)

Vcelku příjemně mrazivá atmosféra, možná jsou 4 moc, ale za tu trochu napětí proč ne. Trošku mě možná ovlivňuje chuť se někdy na magistrálu podívat. Woody mi kupodivu, po dávce filmů kde byl naprosto geniální, zde moc nesed. Zajímavý komentář: Enšpígl

Mrtví a neklidní (2013)

Za originalitu, která tolik nebolela. V zombímůvích většinu problému vše řeší olovo, benzín čí přicvaknutí k vysokému napětí , zde je to láska a porozumění.

Podfukáři (2013)

Takové příjemně zábavné, optimistické, tak akorát na hraně.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

V první polovině to i vypadalo jako trošku lépe stavěné než první díl. Následná gradace v druhé půlce se však nekonala. Ve chvíli kdy se válely v jezírku a hýkali jak banda podsvinčat byla gradace tam tam.

Defendor (2009)

Hodně dobré, trošku mě svrbí prst na 5 hvězd. Herecký koncert Woody Harrelsona, nedokážu si řpedstavit v hlavní roli nikoho jiného.

Ať vejde ten pravý (2010)

Tak nějak jsem čekal, že to bude horší než švédský protějšek, nicméně na film jsem se vcelku těšil. Bohužel film moc nefunguje, celé je to takové špatně pospojované, dialogy nepřesvědčivé. Vztah obou herců nefuguje. Pravda, hlavní upírka je asi sympatičtější než švédská kolegyně, ale to moc nezachrání. 2 hvězdy jsou lehce "za trest", neznám přesné pozadí proč snímek vznikl, ale remaky 2 roky za sebou jsou dle mého zbytečné mrhání filmařkými silami.

Po zániku Země (2013)

Nuda oničem. Celé to působí jako by si Will chtel natocit s Jayden domácí scifi videjo, ale bohuzel nejakym nedopatrenim nato dostali 130 mega. Na Jaydena začínám být alergický, umělé protlačování tatíkem je cítit na sto honů, takle nesympatický herec by sám o sobě nikdy nedal hlavní roli. Dvě hvězdy za snahu...

Kolonie (2013)

Pohled na zelenomodrý výjev na obrazovce, v dáli tlumeně znící jazzík až sem si musel jít pustit "A Kiss To Build A Dream On" a napsat tenhle žblebt, blondýna s Waltrem P99 v ruce, aspoň na začátku Fallout index 8/10. Směrem ke konci už nadšení trochu opadlo a film začal lehce nudit.