Žába k zulíbání (2002)

Schneider jako ženská-celkem se mu to povedlo.Začátek filmu celkem nudný,ale jak došlo k výměně těl, tak se to konečně rozjelo.Asi nejlepší komedie Schneidera.

Knight Rider (1982) (seriál)

Jako dítěti se mě to líbilo,pamatuju si jak jsem to sledoval na ORF, když jsem to zahlédl o dost později,můžu říct že je to pěkná stupidita.2 hvězdičky jen za to, že v mládí jsem to žral.

Pivní bratři (1998)

Pěkná komedie,kde je příchuť jakéhokoliv humoru, jsou tu trapná místa, ale i velice vtipná místa,další povedená komedie Davida Zuckera,která je rozhodně zábavnější než jeho Scary movie 4

Zvrácený (2002)

Zajimavý film,dost mě štvalo jak lítala kamera,umlácení hasičákem bylo dost drsný

Bestie Karla (2006)

Podprůměrný film, který vypadá jako by chtěl hlavní aktérku od všech zvěrstev omilostnit,jako kdyby ona za nic nemohla.Na konec se dovíte jak Karla dopadla ale o jejím manželovi nic.

Casino Royale (2006)

Jelikož nemám rád bondovky dávám 2,5 hvězdičky.Jediný co se mě líbilo jsou kaskaderský kousky na začátku, ale film kde Bond je nesmrtelný,všechny porazí a dokonce ovládá dokonale poker mě moc nebere a konec je přímo stupidní.Ale jak říkám, můj názor je ovlivněn tým, že Bonda nemusím.

Roming (2007)

Dobrá komedie, které se rozjíždí od příjezdu Poívky(Stano),ten jeko cigán necigán je supr.Jejich trampoty na cestě za nevěstou,jsou díky neschopnosti Stana docela vtipný. Akorát příběh, co vypráví Marian Labuda se sem moc nehodí.film je po většinu času zábavný, ale sem tam se najde místo kde dost nudí.

Mravenec Z (1998)

Pěkně provedený,postavičky jsou podobný těm kdo je dabuje,hlavně Stallone.,jsou tu parodovany i některé filmy.

Žoldák: Legie zkázy (1998)

Tento film je tak stupidní, až se mě v některých momentech dost líbil:Vždy když jsem si říkal, hm teď je to docela zajímavý a vypadá to dobře, tak to zazdili naprostýma hovadinama.

Gothika (2003)

Průměrný film,jediné co zaujme je píseň od Limp bizkit-behind blue eyes.