Expendables: Postradatelní (2010)

Parta důchodců se sešla, aby to nandala další partě důchodců ve stylu akčních filmů z 80. let. Škoda že pár " herců " odmítlo , ale i tak to byl moc pěkný oddechový film, u kterého člověk vypne mozek, kouká a vzpomíná.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

Co to mělo být? Parta antiherců šla na výlet, desetkrát postavili stan, pohádali se , usmířili, opět se několikrát stavěl stan, v půlce to začlo vypadat dobře, bohužel byla to jen pauza v kině ,ale po pauze opět hrátky v lese a stavění stanu, prostě kromě pár minut to byla nekonečná nuda.

Souboj Titánů (2010)

Nebudu to porovnávat s klasikou, stačí narážka na otřesnou plechovou sovu, beru to jako dobře koukatelný film,efekty jsou povedené.Božstvo se moc nepovedlo a sem tam se objevovalo dost nesmyslů, jinak jsem se dobře bavil.

Arachnia: Nestvůry útočí (2003) odpad!

Tak to už snad není ani možný, film z roku 2003 a efekty jako naše prvorepublikové filmy. Horor-hm to je a pořádnej, ale pro toho kdo to vydrží sledovat až do konce.Pomalu si začínám vážit českých hororů,sice za nic nestojí, ale proti tomuto dílu jsou užasný.Tento film je naprostej dementní hnus, naprostá ztráta času, to už je zábavnější sledovat tlení hovna

Zombieland (2009)

Docela příjemná oddechovka, docela jsem se pobavil, krásně se u toho vyčistí hlava.

Noc v muzeu 2 (2009)

Je to skoro to stejný jak jednička akorát o dost nudnější-přitom jednička se taky moc nepovedla.

Krvavý diamant (2006)

Nemám rád DiCapria,ale tady se na to dalo koukat.Afrika jak je, zabíjení dětí,otrocké práce, život pro nikoho nemá žádnou cenu, vládnou ti kdo mají zbraně nebo prachy.Dobře koukatelný film kde i diCaprio mě není tak protivný, a konec filmu taky dobrý, včetně toho Dicapriova

Kód smrti (2008)

Kupodivu povedený Seagaluv film-myslím z poslední doby, sice otřesný střih a rozmazaný souboje,u kterých není vidět kdo koho mlátí, ale jinak to vypadá jako by si Seagal začal vzpomínat na své začátky, ještě by to chtělo o polovičku zhubnout a máme tu starýho Seagala

Dračí past (2009) odpad!

Nuda,souboje jen pro střízlivé,protože takové třepání kamery jsem ještě neviděl,jinak je to film o ničem, na konci je pěkný drak ale to je tak asi vše.