I Declare War (2012)

Síce boli tie detské etudy miestami otravné, ale nápad na film to bol vynikajúci. Len tomu chýbala nejaká charizmatická ústredná postava.

42 (2013)

Dej troška šablónovitý a americky sentimentálny ale aj tak stále môžem tento film považovať za seriózny. Mám rád sentiment keď ho nie je príliš, a obzvlášť v spojitosti s rasistickou tematikou. Film nielen pre fanúšikov baseballu. (Nakoľko ja ním nie som tiež a film sa mi celkom páčil :) ) Nie tak úplne presvedčivých 4*.

Šmejdi (2013)

Hnus, degradácia, absencia ľudskej dôstojnosti, nehoráznosť. Toto už malo byť dávno zatrhnuté. Chráňte svojich starých rodičov i svojich rodičov keď zostarnú. Toto si nikto nezaslúži. Treba vidieť. Hajzli chrapúnski.

Do naha! (1997)

Parta chlapov sa rozhodla spraviť niečo so svojimi mizernými životmi a konečne niečo aj zarobiť. Vtipné, originálne a k veci. Jednoducho britské.

Vzpoura (2011)

Boj o nezávislosť Novej Kaledónie a jedno veľké fuj francúzskej vláde odo mňa!

Kauza Cervanová (2013)

Pri tomto dokumente ma núti vyjadriť sa hlavne k jeho obsahovej než formálnej stránke. Aj keď určite patrí k tým lepším, čo nám slovenská kinematografia v dnešnej dobe dokáže ponúknuť. Kauza Cervanová je, bol a asi aj bude navždy zahalený rúškom tajomstva. Môžme len dúfať, že niekedy ozajstná pravda vyjde najavo. Ale prečo práve Cervanová? Prečo práve títo páchatelia? Kto boli ozajstní páchatelia? A prečo si vláda dala takú námahu vykonštruovať celú túto kauzu? Ale aj mnohé iné nezodpovedané otázky...Treba vidieť

Rudý úsvit: Nová krev (2012)

Až na samotný koncept (banda stredoškolákov sa postavila na odpor severokórejskej armáde, ktorá spustila okupáciu ich územia) to bola aj tak pičovina. Malý plus za akčné sekvencie a inak nič.

Millerovi na tripu (2013)

Takže, zasmial som sa celkom dosť a aj obsadenie bolo veľmi osviežujúce, ale zase sa to všetko odohráva vrámci toho amerického komediálneho klišé rámcovania. Soundtrack bol fajn. A se vším všudy môžem dať tak maximálne 70%.

Supervixens (1975) odpad!

What the fuck?! How the hell did this shit get into a book called "Best movies of the 70s"?! I consider it a complete and utter rubbish!!! The only "best" thing about this movie were the biggest tits I have ever seen. The entire female cast had them. =D ... Ale ani za tie kozy tú jednu hviezdu nedám! =D

Jednou ranou (2013)

Výborná atmosféra aj hudba, špinavé a chladné prostredie kdesi v zapadákove, herecky tiež skvelé, len ten príbeh trochu poslabší a záver už vôbec nie podľa môjho gusta. Ale aj tak celkom solídny film.