Superman 2 (1980)

Viacej zla, ale oveľa naivnejšie ako jednotka.

Špinavý trik (2013)

Príbehovo neponúka nič originálne, pretože je dosť možné že ste niečo podobné videli len v inej variácii. Ale tým nechcem povedať, že som sa nudil. Práve naopak, zasadenie do 70. rokov - hudba, kostýmy a celková atmosféra osviežili. Špičkové herecké výkony s Jennifer Lawrence ako s čerešničkou na torte. (btw odpudivejšie ešte Christian Bale nikdy nevyzeral) ... 80%

Superman (1978)

Zub času sa na tomto filme poriadne odbavil, ale odhliadnuc od toho je Superman pomerne kvalitnou klasikou.

Smetánka v bryndě (2013)

Príjemná kombinácia všetkého. Ak máte chuť na dramédiu z iného kultúrneho prostredia tak odporúčam túto mexickú oddychovku :)

Království - Série 2 (1997) (série)

Škoda toho konca...čo už neboli peniažky na pokračovanie? :(

Království (1994) (seriál)

Lars von Trier nekonvenčný ako obvykle. Miniséria z nemocničného prostredia tak trochu na iný (netradičný) spôsob. Veruže by som sa v nej ako pacient ocitnúť nechcel. A Riget II rovnako výborný.

Jako za starejch časů (2012)

Celý film mal hrozne dobrý "vibe" aj vďaka hudbe aj hercom, ale inak to bolo také nemastné neslané, jednoducho statické. Čakám kým dej začne gradovať, no ono sa to celé nesie v jednej rovine. 60-70%

Carnivale (2003) (seriál)

Prvá séria dopozeraná a HBO zase raz nesklamalo. Jediné čo mi vadí je malý počet sympatických postáv, a o netalentovanom a odpudivom úbožiakovi v hlavnej role ani nehovorím. Ale inak super. Chýbal mi seriál z takéhoto "freakshow" prostredia.