Beverly Hills 90210 - Španělská vesnice (1993) (epizoda)

Půlku času vůbec nevim, o čem to sakra Brandon mluví?! A nechápu, proč musí pořád na všechny lidi okolo sebe šahat.... Už jsme v seriálu měli rasové otázky, anorexii, rozvody rodičů a alkohol, tak teď tam ještě museli narvat antisemitismus.

Beverly Hills 90210 - Něco ve vzduchu (1993) (epizoda)

Ona je to vlastně dost strašná epizoda, hlavně kvůli finálnímu Brandonovu projevu, a těch studentů tam taky nebylo pět set, spíš bych to tipla tak na sedmdesát, ale dávám jednu hvězdu z nostalgie (protože hlášku "pusťte Donnu k maturitě" jsem si jako jedinou věc ohledně Beverly Hills ze střípků zachycených v televizi pamatovala) a jednu hvězdu za Stevovu hlášku: "I've got a great idea, let's all get drunk!" poté, co studenti s úspěchem opustí soudní síň.....

Beverly Hills 90210 - Dokonale dokonalá (1993) (epizoda)

Kelly oslaví osmnáctiny poněkud netradičně. JInak v této epizodě se nejedná o bulimii, ale o anorexii. Pobavil indický doktor Dr.Tarica v podání Shishira Kurupa a také televizní seznamka Love at the first sight (podobná našemu pozdějšímu pořadu Rande), které se zúčastní Brandon a Steve.

Beverly Hills 90210 - Střední věk, co dál (1993) (epizoda)

Souhlasím, je to trochu nijaký díl, až na ty super Dylanovy představy, jaký by to bylo, kdyby byl ženatej s Brendou a měli děti. Šedivej Dylan s dýmkou mě fakt pobavil. A sekretářka od otce Walshe, Dottie, trochu straší matku Walshovou. Extrémně vtipnej je otec Walsh a jeho představy o Dottie. Nakonec ale Jim Walsh není tím, kdo doopravdy podvádí manželku.

Beverly Hills 90210 - Rychle a zběsile (1993) (epizoda)

Zpočátku dost nudná epizoda o závodění v autech, ale potěšil Seth Green v roli mladíčka z Princetonské základky. Na konci opět trocha dojetí ("You guys are all pretty lucky you've got each other" "Yeah, we are" a dlouhé významné pohledy jeden na druhýho) a na úplném konci se NEdozvíme, jestli si Dylan vybral Brendu, nebo Kelly.

Beverly Hills 90210 - Je to báječný život (1992) (epizoda) odpad!

Pro zábavu a oživení jsem si tento díl pustila s dabingem. A je to tedy fakt síla. Vypraveči jsou tentokrát dvě hvězdy na nebi, Miriam A Clarence (!!), a prvních deset minut Miriam Clarencovi vysvětluje, kdo jsou Walshovi, kdo je Dylan, Steve apod. (V originále Clarence mluví Robert Constanzo, který hraje v Přátelích otce Joeyho.) Padají hlášky jako: "Že se ti Walshovi líbí? Sympatická rodina, čestní lidé." "Jo, jo, jo.... řekni mi o té blondýně. Má něco s tím mladíkem s kotletami?" nebo Kelly Dylanovi, který se obává, že mu nebudou děti věřit přestrojení za Santu: " V šesti jsem viděla Santa Clause. A byla jsem šťastná. A byl to Číňan." Naštvaná Brenda, když si Dylan zkouší Santův plášť: "Proč? Aby sis nás posadil na klín a zeptal se nás, co si přejeme do punčochy?" Tam se to hláškama fakt hemží. No ale pointa je naprosto debilní. Opilý řidič - no aby to bylo ještě víc doslovné, tak si musí zrovna lokat z lahve v papírovém pytlíku, a ten záběr, úplně stejný, je tam třikrát, i když má být řidič už dávno jinde.... A pak patnáctkrát záběr na pneumatiky... Hodně příšerný vánoční díl.

Beverly Hills 90210 - Divocí koni (1992) (epizoda)

Ha ha, bývalého boyfrienda nynější Brandonovy přítelkyně hraje David Arquette, ale to není to nejvtipnější. Hraje úlisného klávesáka v kapele, která zní jako horší Scorpions. A zazní hláška: "Axl Rose is a sellout!" Dylan je pak ukázkou ctnosti, a Steve? Z něj se stal taky výkvět pokory. Opravdu hodně moralizující epizoda.

Tři vzpomínky (2015) odpad!

Tak tohle bylo prostě strašný. Nudný, nesympatický hlavní postavy v čele s afektovanou běhnou, která tancuje, jako kdyby byla na LSD. A asi se to divákovi má líbit, protože hlavní "hrdina", ten kretén, na ni čumí jako na řeckou bohyni. Pretentious bastards. a ještě ke všemu nuda. Někdo tady psal, že je to rádoby intelektuální blábol, s tím mohu plně souhlasit. Politická linie našroubovaná až běda, dementní milostná linie získala bohužel tři čtvrtiny obsahu, škoda, protože i když tam ta politika, železná opona apod. moc neseděla, bylo to z toho to nejzábavnější! A všichni se tam chovaj jak hovada. Ptákovina.

Dotek motýla (1972) (TV film)

Krásný podzim, silný hudební motiv (i přes Vondráčkovou). Bohužel pointa není úplně jasná. Nebo jinak: jestli je, tak je ten příběh opravdu hodně chabý. Ale když to budu brát jen jako takovou hříčku, hlavně o těch obrazech, výpravě, atmosféře, tak ok.