Columbo - Série 3 (1973) (série)

Řekla bych, že třetí série je snad ještě o kousek lepší, než druhá. Ale v obou případech se jedná o skvělou (v případě epizody s Johnny Cashem i napínavou) podívanou s charismatickými či slizkými vrahouny. Dabing na dobré úrovni, potěšil mě např. Županič . A Columbo je pořád stejně sympatický, jako když jsem na to v devadesátkách koukala v televizi coby malý capart. Jen si to možná dnes o něco víc vychutnávám.

Columbo - Vydat nebo zemřít (1974) (epizoda)

Škoda, že ten nájemnej vrah nedostal víc prostoru, vypadal totiž jako kombinace Steva Buscemiho a Tima Rotha (a dělal stejný škleby).

Columbo - Nebezpečná hra (1973) (epizoda)

"Pane Claytone, obávám se, že je to šach mat, pane." "Co?!" Columbo: "Jen hloupá nepozornost, to se může stát..." Za tuhle vtipnou scénu zvedám o hvězdičku. Jinak taky dobré usvědčení vraha na konci.

Beverly Hills 90210 - Slepé místo (1994) (epizoda)

Pohled na zděšeného Steva, jakmile si uvědomí, že s Brandonem omylem vstoupili do gay baru, je celkem zábavný. A druhá hvězda za závěrečnou scénu - focení kalendáře pro charitativní účely.

Beverly Hills 90210 - Výměna partnerů (1994) (epizoda) odpad!

"Antropoložka" Lucinda (Dina Meyer) zas blábolí o Guatemale, vaří Dylanovi guatemalskou večeři, zapaluje svíčky ("for water, animals and universe") a pouští mu svůj "film" o Guatemale. Už mě fakt začíná vytáčet, doufám, že ji Brandon vezme přes hlavu krumpáčem.

Beverly Hills 90210 - Závislý na lásce (1994) (epizoda)

Nesympatická Lucinda (Dina Meyer) zas útočí.... Tentokrát na Dylana. A David předstírá, že hraje Měsíční sonátu (a na konci ještě bonus s Donnou). Konec epizody = všichni se chovaj jak magoři.

Beverly Hills 90210 - Vystrašený (1994) (epizoda)

Andrea má asi ten úplně nepříšernější svatební outfit, co jsem kdy viděla (včetně bílých kozaček). A zvláštní věc: její babičku tady najednou hraje úplně jiná bába. Epizoda končí svatební párty - kde jinde než v Peach Pitu. Celkem bizarní podívaná na latinoameričany a italoameričany, jak v kole tančí na Hava Nagila.

Beverly Hills 90210 - Kalnější než voda (1994) (epizoda)

David: "Droguju už několik týdnů..." Kvůli jeho kodeinovému dobrodružství se ztratí jeho a Kellyina sestra Erin. Jinak ta Erin je nějaká připitomělá, nemluví a neprojevuje žádný emoce, přitom ta holčička je už celkem velká. Andrea se dozví, že její "jednodenní bacil" je ve skutečnosti "devítiměsíční". Docela zábavnej díl.