Beverly Hills 90210 - Rychle a zběsile (1993) (epizoda)

Zpočátku dost nudná epizoda o závodění v autech, ale potěšil Seth Green v roli mladíčka z Princetonské základky. Na konci opět trocha dojetí ("You guys are all pretty lucky you've got each other" "Yeah, we are" a dlouhé významné pohledy jeden na druhýho) a na úplném konci se NEdozvíme, jestli si Dylan vybral Brendu, nebo Kelly.

Beverly Hills 90210 - Je to báječný život (1992) (epizoda) odpad!

Pro zábavu a oživení jsem si tento díl pustila s dabingem. A je to tedy fakt síla. Vypraveči jsou tentokrát dvě hvězdy na nebi, Miriam A Clarence (!!), a prvních deset minut Miriam Clarencovi vysvětluje, kdo jsou Walshovi, kdo je Dylan, Steve apod. (V originále Clarence mluví Robert Constanzo, který hraje v Přátelích otce Joeyho.) Padají hlášky jako: "Že se ti Walshovi líbí? Sympatická rodina, čestní lidé." "Jo, jo, jo.... řekni mi o té blondýně. Má něco s tím mladíkem s kotletami?" nebo Kelly Dylanovi, který se obává, že mu nebudou děti věřit přestrojení za Santu: " V šesti jsem viděla Santa Clause. A byla jsem šťastná. A byl to Číňan." Naštvaná Brenda, když si Dylan zkouší Santův plášť: "Proč? Aby sis nás posadil na klín a zeptal se nás, co si přejeme do punčochy?" Tam se to hláškama fakt hemží. No ale pointa je naprosto debilní. Opilý řidič - no aby to bylo ještě víc doslovné, tak si musí zrovna lokat z lahve v papírovém pytlíku, a ten záběr, úplně stejný, je tam třikrát, i když má být řidič už dávno jinde.... A pak patnáctkrát záběr na pneumatiky... Hodně příšerný vánoční díl.

Beverly Hills 90210 - Divocí koni (1992) (epizoda)

Ha ha, bývalého boyfrienda nynější Brandonovy přítelkyně hraje David Arquette, ale to není to nejvtipnější. Hraje úlisného klávesáka v kapele, která zní jako horší Scorpions. A zazní hláška: "Axl Rose is a sellout!" Dylan je pak ukázkou ctnosti, a Steve? Z něj se stal taky výkvět pokory. Opravdu hodně moralizující epizoda.

Tři vzpomínky (2015) odpad!

Tak tohle bylo prostě strašný. Nudný, nesympatický hlavní postavy v čele s afektovanou běhnou, která tancuje, jako kdyby byla na LSD. A asi se to divákovi má líbit, protože hlavní "hrdina", ten kretén, na ni čumí jako na řeckou bohyni. Pretentious bastards. a ještě ke všemu nuda. Někdo tady psal, že je to rádoby intelektuální blábol, s tím mohu plně souhlasit. Politická linie našroubovaná až běda, dementní milostná linie získala bohužel tři čtvrtiny obsahu, škoda, protože i když tam ta politika, železná opona apod. moc neseděla, bylo to z toho to nejzábavnější! A všichni se tam chovaj jak hovada. Ptákovina.

Dotek motýla (1972) (TV film)

Krásný podzim, silný hudební motiv (i přes Vondráčkovou). Bohužel pointa není úplně jasná. Nebo jinak: jestli je, tak je ten příběh opravdu hodně chabý. Ale když to budu brát jen jako takovou hříčku, hlavně o těch obrazech, výpravě, atmosféře, tak ok.

Tisíckrát dobrou noc (2013)

Jsem dnes poněkud unavená, ale cítím potřebu se k tomuhle škváru vyjádřit, takže se v komentáři omezím na poznámky, které jsem byla vztekem nucena během filmu škrábat na kus papíru. Takže: moc nefunguje to vykreslení vztahů v rodině. Binoche, jindy sympatická, tady tedy opravdu není. A riskuje životy, kráva. Člověk jí ty problémy až přeje. nevadí jí, že se její dcera o ni bojí, dál si fotí mrtvoly, i to, jak jsou stříleni lidi. Vlastně nikdo v tomhle filmu není sympatický + laciný sentiment a sladkobolná hudba. Bejt tim manželem, normálně bych jí nafackovala, on byl ještě mírnej. Nakonec se ještě úplně zcvokne a chce unést vlastní dcery. Debilní film + na konci ještě šíleně patetický, jak má dcera referát, to jako má bejt dojemný? A k tomu pokusy o umění. A strašně dlouhý.

Beverly Hills 90210 - Hrady z písku (1992) (epizoda)

"Jewish people are great with money! It was a compliment, Brandon!" A David zpívá naživo na pláži, což bylo teda dost krutý pro moje uši a oči (on tam i tancuje).

Beverly Hills 90210 - Paříž 75001 (1992) (epizoda)

Co se Donne s Brendou nelíbilo v Paříži na tom jídle? Brandon ostře vyjíždí po Andree. Kelly zas po Dylanovi. Ale vtipná párty v Paříži, rozhodně lepší, než všechny párty v Beverly Hills, aspoň zatim.

Beverly Hills 90210 - Víkend v Mexiku (1992) (epizoda)

Jen doplním: Kelly se seznámí s Dylanovým kamarádem Jakem. Když ho poprvé uvidí, zazní tak slizce rádoby sexy saxofon, že jsem se začala nahlas smát. Plus si on, Jake, neustále prohrabuje vlasy, nebo aspoň pohazuje hlavou, aby mu vlály, když s ní mluví, to jsou taky vtipný momenty.