• Krátkometrážní

Neskutečná cesta Billa a Teda (1991)

Stejná ujetost, jako první film. Akorát místo cestování do různých časových období se tentokráte podívame do za hranice smrti, do pekla a do nebe. Smrťák Williama Sadlera je cool, slovo dude tu padá se stejnou kadencí a přibylo i nové "stejšn"!

Centigrade (2020)

Ústřední pár jsou ještě větší tragédi, než ta česká rodinka, co zůstala trčet 3 dny u dálnice v Polsku.

Skvělé dobrodružství Billa a Teda (1989)

"Party on, dude!" Slovíčko dude tady zní s neskutečnou kadencí. Je to blbé, jak hlavní postavy, ale pravě tak sympaticky blbé, že mne to bavilo hodně a ten kultovní status v tom vidím. Plus soundtrack s osmdesátkovým hair metalem. 7/10

Greyhound (2020)

Chvíli jsem přemýšlel dát plný počet. Délka 90 minut mínus titulky, mínus pár zbytečných minut na úvod s předáváním dárků, mínus pár závěrečných minut a máme přes hodinu napínavou naháněčku konvoje a destroyerů s U-Boaty, kde není čas vydechnou, stejně jako Tom Hanks, který musí řešit jedno hlášení za druhým. Prostě žádný čas na vývoj postav, kromě úvodu, který je zbytečný, jen poctivé řemeslo s trochou digitální vody, která v 4K HDR prostě vynikne.

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Po Johnu Wickovi je to asi film, kde je nejvíc headshotů, ale to by někdo musel umět tu akci natočit. První zámořské recenze zas nadržují filmu jen proto, že to režíruje žena nebílé pleti. Podobný případ jako u nejslabší marvelovky Black Panther. P.S. Mále bezvýznamné plus za českou občanku na nástěnce.

Vymítač (2017) (seriál)

Kurwa dobra i bardzo zabawna seria

Gangs of London - Episode 9 (2020) (epizoda)

Ok. Něco se uzavřelo, něco je stále otevřené, ale prvních 5 epizod namlsalo a poslední 4 spíše už jeli jen na půl plynu. Škoda.

Gangs of London - Episode 7 (2020) (epizoda)

Za to, jak je natočený útok na skladiště a jeho brzké utnutí si někdo zaslouží pár facek. Pokud byl rozpočet a tohle je čistě kreativní rozhodnutí, tím to naštve více. Ani mačetový masakr v bance nevytrhne, po všem předchodím je vlastně natočený celkem "decentně".

Gangs of London - Episode 6 (2020) (epizoda)

Zklidnění po masakru v pátém díle. Ponorka v safe house a menší mučení.