Pytel kostí (2011) (TV film)

jedním slovem. hrůza. naprosto odlišné od knihy a snad lepší drátem do oka než Pierce Brosnana v týhle roli.

Srdce v Atlantidě (2001)

Koukat na tenhle film hned po přečtení knížky byla asi velká chyba. Knížka mě bavila a film se mi nelíbil vůbec.

Červená Karkulka (2011)

Na Twilight jsem nevydržela koukat ani půlku prvního filmu, takže nemůžu srovnávat, ale jen při pohledu na plakát je to trochu znatelné. Červená Karkulka mi nepřipadala nijak zvlášť dobrá, plus mají kulisy a scenérie filmu. Nedokážu ovšem pochopit, proč chodí Karkulky vyvolený neustále s nagelovanými vlasy ?!?

Batman a Robin (1997)

Batmana mám ráda, tak sem už z principu horší hodnocení než dvě dát nemohla. ale proboha George!?!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

První Harry Potter, který se skoro doslova řídí knihou. Zbytečně protahovaný, koukat se jak se plahočej po lese mě z rovna dvakrát nebavilo. Lepší by bylo, kdyby vysvětlili věci, které člověk - laik, tedy ten co nečetl knihu, může stěží pochopit, namísto toho, aby tam přidávali věci jako tanec Harryho a Hermiony. Doufám, že druhá část bude napěchovaná akcí. Jinak bylo naprosto zbytečný z toho dělat dva filmy. Tedy samozřejmě pro diváky.