300: Bitva u Thermopyl (2006)

Dostal jsem presne to, co jsem chtel, az mi na to nestaci stupnice, 300 mi sedlo uplne ve vsech aspektech, ve kterych jde film snad hodnotit. Mezisceny s Leonidasovou manzelkou byly tak akorat aby mi klesla hladina adrenalinu. Kraaasa, For tonight, we dine in hell !!!

Kupec benátský (2004)

Podmaniva hudba krasne podchycuje prijemnou atmosferu filmu a na konci prijde prijemna melancholicka nalada. Se skvelym citem natoceny film, na jehoz sledovani si jeste musim pozvat partnerku:o)

Čas (2006)

ani uz nevim jestli jsem necemu od tohodle rezisera dal min nez plnej... mozna uz by mohl neco vyslovene pokazit :)

Zastav a nepřežiješ (2006)

Tento typ akcnich filmu je proste moje krevni skupina, zacalo to pro me Zbesilym utekem s Paulem Walkerem v hlavni roli a myslim ze Jason Statham v Zastav a neprezijes je jeste o neco vice drsny, nekomprosmisni a dokaze i pobavit. Pro me to je jasna volba :)

Apocalypto (2006)

Kdesi jsem se docetl, ze novy film Mela Gibsona je bezduchy a o nicem. Ackoliv miluju veskere dejove zvraty a necekane konce, Apocalypto se mi presto hodne libilo. Clovek, ktery se neboji je pry blazen, hlavni hrdina na me ale tak nepusobil :)

Spartakus (2004) (TV film)

Za ty odbyte bojove sceny, dabing a trapne hlasky si to sand ani vic nezaslouzi.

To (1990) (TV film)

Velmi me mrzi ze se knizni predloze nedostalo dustojnejsiho zpracovani. Chapu ze v televizni adaptaci nebudou herci zvucnych jmen, ale to mi ani tak nevadilo. Koho bych zastrelil by byl scenarista s reziserem. Nechapu jak z hororu o vrazdicim hladovem zlu, muze vypadnout vrazdici hladove zlo a nahradit ho klaun, ktery dokaze leda zdravit a vyhrozovat. Je mi jasne ze cela kniha nejde obsahnout do sebedelsiho filmu, ale podstata hororu, tedy strach, by podle me mela byt uchovana v kazdem hororovem filmu.

Snílci (2003)

Neco tak brilantne zahrane opravdu nepamatuju. Pribeh jde absolutne stranou pod tihou vzajemnych vztahu mezi tremi hlavnimi hrdiny.