Dycky Sunderland - Série 3 (2024) (série)

Po tom čtyřletém půstu jsem si napřed poctivě sjel první dvě série znovu, abych byl nakonec tou třetí spíš nemile překvapený. 3 díly jsou fakt málo. Jede se tu možná až moc v kvapíkovém tempu a přitom si mi zdá, že se nic moc člověk nedozví. Teda až na fakt, že se tu jedná už o další změnu majitelů (kazdá série jiný vlastník, manažer, trenér) a vztah si tu vlastně člověk může udělat jen ke kuchařce, která zůstala asi jediná z první série. 6/10

Einstein a bomba (2024)

Čas je opravdu relativní. Při tomhle dokumentu trvala ta hodina a čtvrt rozhodně víc.. A tak se potvrdila stará známá pravda, že hrané dokumenty jsou v 95% případech zlo.

F1: Touha po vítězství - Série 6 (2024) (série)

Už tomu chybí ten drajv prvních sérií, navíc všichni ví, co můžou říct a na co si dát pozor. Ale jako upoutávka na nadcházející sezonu to prostě funguje pořád parádně. 8/10

Kosmonaut z Čech (2024)

Sandler fakt není hubený človíček, dialogy s manželkou trhají uši, české reálie jsou tady zbytečné, protože je film až na příběh s Hanušem nedokáže využít...ale díky hudbě a Danovi je to vlastně hezky meditativní. Fakt se to ve mě pere a nejsem si jistý jestli se mi to líbilo nebo ne. 5/10

Nejhvězdnější noc popu (2024)

Dobrý to bylo. Plno skvělých zpěváků/zpěvaček a jedna dlouhá noc o natáčení slavné písně. "Nechte svá ega venku".

Problém tří těles (2024) (seriál)

Krotil jsem očekávání po těch vlažných recenzích, ale nebylo třeba. Je to dobré (jasně, knížka je jinde), ale v rámci adaptace se tu na nic důležitého myslím nezapomnělo. Aby to nebylo jen "to lepší co netflix letos vydal", ale i událost roku, muselo by to nabídnout i silné herecké výkony. To tady ale docela chybí. 8/10

Společně: Boj o treble (2024) (seriál)

Nevím. Vlastně hned jsem zapomněl, že jsem takový dokument viděl. Není tu nic navíc, nic kvůli čemu by to rezonovalo. Jen se opakují Pepovy proslovy, sem tam někdo z hráčů ukáže psa. 5/10

Air: Zrození legendy (2023)

Damon mi přišel strašně unavený, bez šťávy a tím trpí celý film. Affleck se snaží to zdánlivě jednoduché téma prodat nejlíp jak umí, ale tentokrát z toho nevznikl "ten film", který by ještě měsíce rezonoval. 6.5/10

Anatomie pádu (2023)

Chladné psychologické drama, co se stane, když se vám zabije manžel, vypadá to podezřele a jedinou osobou poblíž jste byli vy. Střídá to sakra silné momenty (hádka manželů, kdy ji vyčítá svůj proměrněný život) s místy až parodií (snad pokaždé když se někdo na něco ptal v soudní síni). V devadesátkách by to mělo 100 minut a asi by to filmu neublížilo. 6.5/10

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)

Zatímco první dva díly jsou takovou civilní jednohubkou, tady se skokem do kvantové říše mění všechno a tenhleten svět sám o sobě má potenciál na svou vlastní sérii, kterou ale asi nedostane. Bavilo, ale asi nebudu chtít vidět víckrát. Plus jsem teda nežral fakt, že Antman by zvládl Kanga. 6/10