Převýchova Cameron Postové (2018)

Silné téma k zamyšlení, žádné happyendy, soundtrack z raných devadesátek, troška toho lesbického mazlení, sympatická Chloe (po dlouhé době film s ní, který je fakt dobrý). A ikdyž chápu, že některým ta absence vyhrocenějších scén vadí, tak za mě fakt paráda. Magický zážitek.

Marvel's Luke Cage - Série 2 (2018) (série)

Pořád a pořád stejný problém. Zase je tady o nějaké 3-4 díly víc, než by bylo vhodné. A je to škoda, protože ač mi Mariah jako záporák moc nesedla, tak to dost tahá zajímavý Bushmaster a hlavně překvapivě Shades, jehož morální dilemata patří k tomu nejlepšímu z obou sérií. Samotný Luke už mi přišel takový docela ospalý, ale od 10. dílu a návštěvy Dannyho to už nabere solidní obrátky.

Jde si pro nás noc (2018)

Neskutečná řezničina. Jatka, jatka a zase jatka. A sem tam něco jako děj. Dialogy i ten příběh vlastně stojí za starou belu, ale protože 90% času jsou jenom špičkově nasnímané souboje, tak to nakonec až tak nevadí. S lepším scénářem by to byl vlhký sen nejen pro fanoušky žánru. 7.33/10

Příšerky z vesmíru (2018)

Čistá trojka. Po haluzi sympatický animák, který se v minulých dnech u nás doma stal docela hitem. Příjemná stopáž, děj vlastně hodně prostý (nejvíc mě rozsekal důvod, proč tady ti emzáci přiletí) a v závěru i jedna výchovná rada pro rodiče.

Panický záchvat (2017)

Jak už to tak někdy bývá, některé příběhy byly zábavnější než ty druhé, takže když se skáče z toho zajímavého na ten nudnější, tak to prostě dost vadí. Nejlepší za mě asi to letadlo a týpka zamotávající se do svých lží o své práci. Zbytek prostě docela nežáživný.

Ozark - Season 2 (2018) (série)

Ikdyž je to možná místy až moc "Řada nešťastných příhod" a rozhodně to není čistá pětihvězda jako např Westworld, tak mě tahle druhá série fakt silně chytla. Bateman je v téhle poloze skvělý, a už tak skvělý seriál dostává ještě o level výš.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Vesměs zase to samé (příjezd někam, tam honička nebo souboj a odjezd do další destinace), jenže co naplat, když to pořád tak skvěle funguje. Každá destinace totiž oplývá topkovou akční scénou, Cruise blázní a dokazuje, že věk je fakt jenom číslo a Cavill překvapivě herecky hodně schopný. Navíc další parádní špiónský scénář.

Má večeře s Hervém (2018) (TV film)

Boužel jen docela fain životopis, který shrne to nejznámější z Villechaizova života, ale chybí tomu něco víc zapamatovatelného. Už Gervasiho Hitchcock byl takový akademicky nezáživný a v podobném duchu je i Večeře s Hervém. Dornan a hlavně Dinklage za jedna.

Čas čarodějnic (2018) (seriál)

Twilight jsem nikdy neviděl, ale přesně takhle si ho představuju. Naivní předvídatelná báchorka s cílovkou na 14-ti leté holky. Přitom první díly vypadaly na fain mix True Blood a takového temnějšího Harryho Pottera.

Ride (2018)

Něco málo přes hoďku krátká variace na Mannův Collateral. Noční LA, tajemný pasažér..jop, docela fain oddychovka, která sice ke konci ztrácí dech, ale rozhodně ne tolik, abych si řekl, že tohle byla ztráta času.