Jessica Jones - Série 2 (2018) (série)

Prozatím nejslabší série Netflix Marvel. Chybí pořádný záporák, podzápletky jsou nezajímavé..Celé to je nějaké ospalé. Jessiina matka vysloveně otravná, ale to se dá říct i o dalších postavách..8 dílů by bohatě stačilo.

Planeta Česko (2017)

Nevím, čekal jsem víc klasičtější zvěř. Například muflon, odněkud někam dovezen a chován, tohle si fakt pod pojmem divočina nepředstavím. Navíc se hodně skáče z místa na místo, nějak to ani nedává vlastně smysl...Ale i přesto palec nahoru, že něco takového u nás vzniklo. PS. Hádkův hlas hodně příjemný.

22. míle (2018)

Erková chlapácká akce, námětem trošku připomínající starší propadák 16 bloků, ale se scénářem jako od le Carrého. Měl jsem dost problém s Wahlbergem, ale to skoro v každé Bergovině, na druhou stranu takový přímočarý akňák pokaždé potěší.

CHIPS: Bláznivá hlídka (2017)

Jeden neumí jezdit, druhý neumí střílet. Fain oddechovka, která hodně těží z neustále hláškujícího tandemu Peňa-Shepard. Akce překvapivě docela dobrá, a mít to trochu lepší zápletku s padouchy, mohlo být ještě líp.

Equalizer 2 (2018)

Tak nějak asi to, co jsem čekal. Jen ten příběh bych asi bral víc přímočařejší a osobně mi ani moc nesedl ten předigitalizovaný závěr, který tu akci dost rušil. Jinak Denzel vypadá, že by podobné role mohl hrát do osmdesáti.

Komorná (2016)

Vlastně docela klasické drama, kde hnacím motorem jsou láska a peníze, s několika nečekanými twisty, zabalené do exotického a lehce erotického obalu. Park mě rozhodně nezklamal, i přes tu stopáž Agasshi vůbec nenudí, malé výhrady jen k mírně překombinovanému konci.

Válka bez pravidel (2014)

Měl jsem u toho pocit, jako bych sledoval nějakou nudnější francouzkou detektivku ze sedmdesátých let. Divácky fakt ne moc vstřícný film, přitom Chandorovo Margin Call taky netrhalo rekordy v návštěvnosti, ale ta údernost byla úplně někde jinde. Chastain docela zbytečná, zas tolik scén tady nemá, zato Isaac klasicky skvělý.

Hráči - Série 4 (2018) (série)

Imho nejslabší série prozatím. Zápletka s Brandem je oproti těm minulým taková nezáživná, celkově to už nemělo takový drajv jak jsem byl zvyklý. Závěrečné díly, kdy se víc řešil fotbal, tu kvalitu dost zvedají.

Operace Entebbe (2018)

S Padilhou to jde nějak z kopce. Dost by mě zajímalo, co měly znamenat ty neustálé prostřihy na baletní soubor..Navíc se tady někdo snaží honit zase hodně zajíců. Chvíli politika u stolu, chvíli střih na zajatce v Ugandě a nikdy se nedočkáme nějaké fakt silné scény. Jediné plus za další lekci z dějepisu.

Komisař Clouseau na stopě (1964)

Tenhle díl jsem v dětství nikdy neviděl a taková řachanda, jak jsem doufal, to zrovna nebyla. Jako tajemná detektivka s potrhlým hlavním hrdinou to ale rozhodně šlo. Nejlepší byl samozřejmě Kato.