San Andreas (2015)

Neškodná blbinka, která jestli chtěla mít větší ambice, měla zapracovat na scénáři a vyvarovat se žánrovým klišé.

Dannyho parťáci (2001)

Clooney, Pitt, Damon a Soderbergh. Tohle asi jinak ani dopadnout nemohlo. Fakt pohodovka s luxusním obsazením, kterou jsem ale celou viděl poprvé až teď.

Blunt Talk - Plané řeči (2015) (seriál)

Stewart je s tím svým komorním celkem gut, ale tak nějak se to pořád motá v kruhu. Po třech a půl dílech končím.

Země zítřka (2015)

Nějak se to Birdovi rozpadlo v rukách. Zajímavá látka i obsazení, pár dobrých scén i nápadů..a stejně to jako celek moc nefunguje.

67. Emmy Awards (2015) (pořad)

Samberg je skvělý komik, ale tady mi moc neseděl. Celkově mi tyhle Emmy připadaly až moc jako takový chudší příbuzný oscarů a glóbů.

Jurský svět (2015)

Takhle dětsky nadšený a zároveň ohromený z filmového řemesla jsem už nebyl hodně dlouho. Na tomhle blockbusteru by se mělo vyučovat, jak se to má dělat.

Špión (2015)

McCarthy snesitelná, Law a Statham naplno využití. Očividně se všichni dobře bavili, no mě ale k ještě větší spokojenosti něco málo chybělo.

Houdini (2014) (TV film)

První půlka velice svižná, druhá uz celkem zdlouhavá. Rozhodně ale dost informativní a zajímavé. Navíc fakt dobrý Brody.

Bojovník (2015)

Nepřiznaný remake třetího Rockyho. Pořád ale čekám na den, kdy Fuqua dostane konečně zase pořádný scénář.

Armageddon (1998)

Nostalgie jako kráva. Není moc filmů, které bych protočil v přehrávači tolikrát jako tuhle zábavnou katastrofickou podívanou. Bay v top formě.