Noc ohňů (2021)

Tři malé holky, které spolu od mala vyrůstají v dost nehostinných místech, a jejich hlavním cílem do dospělosti je nebýt mezi těmi, které kartel unese. Není to žádné Město Bohů, ale i tak je to zatraceně silná výpověď o současném Mexiku. 7/10

Arianna (2015)

Příběh rozhodně zaujal, to provedení (ikdyž jen 80 minutové) docela drhne. 4.5/10

Chlór (2015)

Zajímavá sonda do života mladé holky, která se musí postarat o malého bráchu a nemocného otce a kvůli tomu se jí rozpadá sen, stát se akvabelou. Ničím to vlastně moc nevyčnívá, konec tak nějak v tomhle žánru předvídatelný. 5/10

Mimořádná událost (2022)

První třetina ještě povedená, pak se ale ten soubor karikatur začal Havelkovi nějak sypat. Být to 40 minutová epizoda z Bakalářů, tak by to mělo mnohem větší sílu. 5/10

Černí motýli (2022) (seriál)

Skvělé rodinné drama. Nebo taky krimi-trhiller. Záleží co si člověk vybere. S pár dokonalými twisty, ale možná až přílišným "bez nápadu" závěrem. Každopádně si mě tvůrci v té druhé půlce povodili krásně. 9/10

The Playlist (2022) (seriál)

Seriálový Social Network. Těžko říct, do jaké míry je tohle true story, nicméně je to dost přitažlivě natočené, kdy se kolikrát i obyčejný průchod chodbou stává pastvou pro oči. 9/10

Banda - Série 3 (2022) (série)

Hledání zázračné zbraně, která by mohla odstranit Homelandera, nové postavy, skvěle vystavený příběh kolem Soldier Boye, konečně trochu víc prostoru pro Noira. Asi zatím nejlepší série, a zároveň jedna z letošních top show. Vzhledem k tomu jak to Marvel letos prasí s těmi svými seroši, díky bohu za tuhle bandu. 9.5/10

Kde jsem doma (2020)

Přerod v psychouše mohl být víc uvěřitelný a celkově ten krkolomný plán mohl kdykoliv ztroskotat, ale jinak moc fainový thriller. Atmosférou i provedením mi to trošku připomnělo taky španělský "Zatímco spíš ". 6.5/10

Šťastně až do smrti (2022)

Místy sice trošku nelogický, ale zato atmosférou hodně vtahující a nepříjemný thriller. Ke konci už sice moje nadšení opadávalo, ale tři hvězdy by tu asi byly málo. 7.5/10

Bejval sem slavnej (2022)

Dostal jsem asi to, co jsem přesně čekal. Příjemnou hudební pohodovku, která jede podle klasického mustru od začátku do konce. Skrein hodně v poho. 6/10