Obchoďák Sedmé nebe (2015) (seriál)

Superstore je skvělá oddechovka o jednom obchodu plném šílených zaměstnanců. Fakt vtipné a skvěle napsané i ty postavy, které maj v dílu třeba jen dvě věty. Možná to není úplně čistých 5 (hlavně ta s5 působila dost unaveně), ale v rámci žánru není moc co řešit.

Obchoďák Sedmé nebe - Série 6 (2020) (série)

Bavilo zase hodně. Tím že ubyla Amy se to tak nějak vrací ke kořenům a bylo to ku prospěchu. Superstore bude chybět, ale asi je dobře, že to ukončili takhle navrcholu.

Redeem Team: Návrat Dream Teamu (2022)

Letošní Netflixovský Last Dance. Soubor individualit s jediným cílem, vyhrát olympidádu po té minulé zpackané. Fain rozhovory (carmelo anthony), skvěle sestříhané akce, pohled "do kabiny" a jako bonus nervydrásající finále.  Toho vlastenectví a klišé patriotismu tam bylo zase dost, ale s tím už tak nějak člověk u američanů musí počítat. 7.5/10

Blondýnka (2022)

Skoro 3 hodiny vesměs černobílé artoviny, ve které jsou všichni herci ve větších rolích (zas tak moc jich tu není) zralí na nějakou tu nominaci (a i tak si je maže na chleba skvělá Ana de Armas). Hudba fain, kamera fain /těch nápadů tady!, takže jsem ochotný překousnout i ten fakt, že víc než film to připomíná slepenec náhodných scének z Marilynina života plus že to vlastně není biografie, ale fikce. 7.5/10

Thor: Láska jako hrom (2022)

Příliš mnoho toho samého. Co v Ragnaroku působilo neokoukaně a zajímavě, se tady už celkem přejídá. Fórky většinou míří mimo, a  celé to až moc často musí zachraňovat pecky od Guns N´ Roses. Bale si střihl zajímavého záporáka (určitě jednoho z nejlepších v universu), boužel ve filmu, který se klasikou nestane, takže se i po té postavě asi zapráší (narozdíl od Hely). 6/10

Love, Death & Robots - 3. svazek (2022) (série)

Ta kvalita už se od s2 v podstatě ustálila. Žádný díl není špatný - v paměti asi nejvíc zůstane Fincherův námořník, Mason vs krysy, mimozemský roj a šílené Jibaro. 8/10

The Beatles: Get Back - Třetí část: Dny 17–22 (2021) (epizoda)

Rooftop concert ukázaný z různých úhlů, zpovědi "smrtelníků" na ulici ...a už je vidět místy ta bezradnost, kdy kluci cvičí furt dookola ty samé fláky a nahrávání prostě úplně nejde tak, jak si představovali. I do třetice paráda a jen škoda, že se takové videopéče nedostalo i předešlým albům, kdy ta atmosféra v kapele byla asi trošku jinde.

Lékořicová Pizza (2021)

Krásně se na to kouká. Dobová atmosféra z toho úplně pryští, mladej Hoffman se potatil a moh by z něj být jednou skvělý herec...jenže ten děj je variace na stokrát viděné a je toho navíc 130 minut. 6.5/10

Love, Death & Robots - 2. svazek (2021) (série)

Paradoxně mi až s2 sedla víc. Míň dílů, kvalita je vyváženější. Žádný vysloveně nevyčnívá, zároveň žádný nenudí. Nejlepší díly Zakázané ovoce a Sníh na poušti. 7.5/10

Rodina Sopránů - Série 2 (2000) (série)

Líbilo víc než s1. Je to už víc mafiánské a nepůsobí to jen jako parodie na ty známé filmy. Každá nová postava tady měla své místo. Závěr samozřejmě nej. 8/10