Krvavá hra (1990)

Fenomenální! Nebo Feministické v dnešní době! Jenže to bylo natočeno před 31 lety, kdy se o tomto fenoménu ještě tolik nevědělo. Tak dlouho mi trvalo tento poklad odhalit. Příběh o neskutečně sexy baseballistkách (první čtvrthodina je nejlíp natočený sportovní utkání všech dob /Olivere Stone, jdi se vycpat s vítězema a poraženýma/, který mě zhypnotizovalo a věděl jsem, že mě čeká něco mimořádného). Příběh o partě vožralejch buranů, pronásledující partu koček, protože dostali na prdel v baseballu, tamní kápu prohrál litra v sázce (ano litr, to je ta částka která to spustí) a jako bonus mu rozdrtí syna popelnicema. Burani předvádějí neskutečné herecké výkony, které jsou mimo ligu tohoto filmu, z čehož můžu vyvodit pouze to, že nehráli, ale mysleli si, že je to všechno skutečné. A strhující tempo, které nepustí od dramatického souboje na záchodcích s kalhotama na půl žerdi až po závěrečný kick down bosse se šplejchnutím na dně sila. Bravo.

Pod vodou (2020)

Je to béčko, ale neuvěřitelně nadupaný. Až by to pomalu mohlo bejt špatný áčko. Náramně jsem se bavil a kraken na konci potěšil. A jestli se chcete bavit taky, tak nečekejte nic než akční horůrek pod po vodou

Vražedné alibi (1995)

Mě se to líbilo. Trochu přestřelenej konec, ale jinak poctívej devadesátkovej thriller s dobrým obsazením.

BlacKkKlansman (2018)

Aktuální, znepokující a brilantně balancující mezi komedií a dramatem (hlavně).

Poslední Mohykán (1992)

Je to dost dobré, ale poměrně přeceňované. Nicméně za ten soundtrack za 4*.

Saló aneb 120 dnů sodomy (1975)

Všichni přeháněj. Je to film a je to i zřejmý. Čekal jsem kdeco, ale dostal jsem dekadentní béčkovej "horror", kde není gore, ale čuňárny. A komu se to nelíbí a ohrnuje nos, tak ať si vzpomene na poslední utírání zadku, který určitě nebylo o nic míň hnědý. Pokrytci :-)

Joker (2019)

Po dlouhý době konečně Film. Film, který se dá označit jako umění a přitom je lehce stravitelný a zábavný. Žánr komiksovek není omalovánkovej popcorn, jak nám ho servíruje drtivá většina. Takhle to má být.

Ad Astra (2019)

Parádní sci-fi thriller. Ale do prdele co ten konec?! Spoiler!!!!! Za průlet Brada Broďáka rojem asteroidů, kryjícím se za plátem vesmírný lodi, jak za víkem popelnice alá kapitán Amerika, aby se mohl svízt na atomovým výbuchu a doletět 4 miliardy kilometrů na Zemi a jít na rande se svoji buchtou jsem měl sto chutí dát dvě. A vlastně já je dávám.

Goblin (2010) (TV film) odpad!

No nejlepší herec filmu bylo to mimino. Na druhým místě bylo kapradí v lese, ostatní nehráli. Kameraman se relativně snažil, ale když nemáte talent a místo toho máte režiséra, kterej režíroval zatím jen reklamy na plýny, je vám to k prdu. Jestli je ještě něco třeba vyzvihnout tak je to CGI. Jak to jen popsat - asi jako v malování vystřihnutý cinematic videa z playstationu 1 a vložený do filmu stylem ctr + v. Prostě sračka. Jo a hlavně nevěřte těm co tu hlásají, že to jde, nebo že to je guild pleasure, nebo jakkoliv obhajují či dokonce shledávají na filmu nějaká pozitiva. Buď chtějí, aby někdo trpěl stejně jako oni, nebo jsou pomatení, nebo šílení, nebo se podíleli na natáčení - což jsou všechny předešlé varianty dohromady!!!!