Uloupená srdce (1996)

Bull(g)ock mi kazí celý film. Ešteže je tam úchyl Denis, že to celé dvíha vyššie. Hlody častokrát veľmi trefné a je za nimi jasný rukopis Learyho (mal prsty v scenári - a pri jeho srandičkách možno aj inde... :-)

Americký Casanova (2002)

Bad Boy nie je ničím výnimočný, pôsobí popleteným dojmom, ale kritériá priemernosti spĺňa. Záver, pri ktorom sa Leary a Hurley nedali dokopy, som nepochopil, ale neva. Neskorý príchod Denisa na pohreb babičky a následné balenie “chicks“ na pohrebnej párty malo svoje “balls“. Dvojica Leary - Hurley je zohratá, potvrdili to aj v jednej z častí The Job a bohovskom Double Whammy. Ak niečo spolu ešte spáchajú, budem len rád.

Podivní (2010)

Ľahko zabudnuteľná jednohubka.

Transformers (2007)

Bayova zbytočnosť, ktorú nezachráni ani ultramegasexibitch Megan.

Nájemní vrazi (1995)

V istých momentoch vydarené a aj zábavné. Ale... Antonia nemusím. Akýkoľvek iný záporák ako on a hneď by to bolo o hviezdičku lepšie.

Muž ve stínu (2010)

Povedzme si pravdu, že to mohlo dopadnúť aj horšie. Má to taký oldschoolový nádych, čo sa mi páči. Ale to prekvapenie na záver, no neviem, na dve hodiny dosť slabé. Štýlové boli iba tie rozfúkané stránky originálu životopisu na ulici :-) Polanski sa s tým mohol vyhrať viac, aj keď asi v base a v domácom väzení na to čas neostal...

Vlkodlak (2010)

Čakal som dosť veľa, aj vzhľadom na osadenie, ale nedostal som nič. Večná škoda, a taká zaujímavá témička to bola. Starý dobrý Nicholson (aj Nichols) a jeho Wolf s Michelle Pfeiffer zostáva neprekonaný. Amen.

Bobby Deerfield (1977)

"Auto je len predĺžením mužského penisu," povedala hlavná hrdinka a dosť ma pobavila. Nenápadné dielko, ktoré ako tu niektorí dobre vystihli, nemá nič spoločné s pretekmi F1. Al Pacino tu mohol byť kýmkoľvek, aj tak mal jednoducho smolu, že ho pobláznila žena, ktorá toho už pred sebou nemala... Ale zdá sa mi, že mi Bobby na dlho v pamäti nezostane a že by si Remarque zaslúžil silnejšiu a výraznejšiu adaptáciu.

Možná, miláčku (2000)

Inteligentná romantika, ktorá za svoj nadpriemer vďačí najmä Hughovi Lauriemu. Dostatok hlášok, sympatickí hrdinovia a starosti, ktoré môžu postihnúť ozaj hocikoho. Len dúfam, že nie mňa :-)