Vesnice (2004) odpad!

asi nejhorší a nejnudnější film na kterým jsem kdy byl v kině..

Městečko South Park (1997) (seriál)

nejlepší, nejdrsnější, nejkontroverznější, ale i nejinteligentnější animovaný seriál..

Griffinovi (1999) (seriál)

šílená vykrádačka těch lepších anim. seriálů (např Peter je hodně špatnej klon Homera), velký kvalitativní rozdíl mezi jednotlivými díly, dost předvídatelné vtipy které navíc často překračují hranici trapnosti a hlavně až moc častý pocit, že tohle jsem už někde viděl.. 2 * za vetsinou povedené parodování celebrit a za stewieho a briana, asi jediný fungující hlavní postavy.. Tam kde south park inteligentně parafrázuje dnešní svět a vtipně vyměnuje společenské role nabízi FG jen hloupý prvoplánovitý humor typu 20x zasebou se bouchnu do hlavy a pak se 30x zasměju jak retard.. je pro mě opravdu záhadou jak mohli lidi z foxu podepsat smlouvu na pokračování za !!!100M bucks!!!

Soudný den (2008)

zajimavá kombinace Mad Maxe, 28 týdnů poté a Statečného srdce)) musím říct že si nevzpomínám na žádnej jinej film kde se řežou punkáči s rytířema a do toho honěj vojáky)) kvalitní B ultrakrvák

4400 (2004) (seriál)

Mno, zatím jsem v půlce třetí série a musím říct, že mně tenhle seriál docela mile překvapil, zezačátku mi přišel jako takový horší civilnější Heroes s výrazně nižším rozpočtem, občas převídatelným dějem a řekněme "trochu" slabším hereckým obsazením, zvláště představitelka agentky Diany Skouris(super jméno:)) je opravdu slabá a totéž její seriálová dcerka Maia, jejíchž "herectví" mě vyloženě znechucuje.. ale i přes tyto chybky či chyby které se zčásti dají omluvit již zmíněným nižším rozpočtem, má seriál dost co nabídnout, překvapivě svižný spád, spousty dobrých nápadů, nejednoznačnost postav a (zatím?) kvalitní hlavní dějovou linku.. Navíc má zatím kvalita serií a dílů obecně vzestupnou tendeci. Je opravdu škoda že tvůrcům nebyl poskytnut tučnější budget, protože například absence speciálních efektu je celkem viditelná a je to škoda, z tohoto materiálu toho šlo vykřesat podstatně více.. takhle musím dát jen 2* 50%..

xXx: Nová dimenze (2005)

Kdo to nebude brát vážně ten se u toho královsky pobaví, já to bral jako akční komedii "vypnul" jsem mozek a byl jsem spokojenej)) podle mně to dost podělala distribuce co to propagovala jako klasickej akčňák..

Noc patří nám (2007)

Velmi povedené krimi s výbornými J. Phoenixem a R. Duvallem, trochu slabším M. Wahlbergem, který ale nedostal moc prostoru a jeho charakter působí místy dost toporně.. K tomu si přidejte po dlouhé době zase sexy Evu Mendes a několik mrtvejch rusáků s jednou působivou automobilovou honičkou v lijáku a dostanete WON - film ne moc akční, ale s výbornou atmosférou která vás pohltí - 85%

Van Helsing (2004) odpad!

Jeden z nejhorších filmu co jsem kdy viděl, tragické herecké výkony, retardovaný scénář a špatně zvládnuté akční scény.. jediné plus tohoto filmu je kamera ale to je vzhledem k výši rozpočtu velmi málo.. opravdu nechápu jak "to" mohlo vydělat 300M dolarů

Zjizvená tvář (1983)

Jeden z nejlepších filmů nejen v rámci žánru

Poslední skaut (1991)

This is the '90s. You don't just go around punching people, you have to say something cool first. Last boy scout.. co je kurva víc?