Alvin a Chipmunkové 3 (2011)

O hodně horší než dvojka. Děj je naprosto stupidní. Samozřejmě pro děti super, ty se rádi koukaj na celej film skákající veverky. Hvězdička za opět dobrý písničky. 17%

Absolon (2003)

To sem si zase naběhnul. Všichni herci hrajou (spíše nehrajou) jako kdyby vyšli základní školu. Na place snad neměli nikoho kdo by jim říkal co mají dělat. Lambert se snažil, ale zklamal na plný čáře, jedinej kdo za něco stál byl Ron Perlman, ale ono když se sedí celej film na židli, tak se toho asi moc zkazit nedá. Prostě zbůsob natáčení byl strašnej (kamera, střih a tak). Hvězdičku za Kelly Brook a její dvě krásný obrovský přednosti, ta mě udržovala naživu :-) 14%

Tarzan v nebezpečí (1951)

Tak tohle se scénáristům moc nepovedlo, i v 51ním se natáčely lepší filmy. Neříkám, že by to měl být nějaký závratný děj, ale tohle by se dalo napsat v jednom souvětí. Alespoň ta Jane mohla být hezčí, to už byla hezčí ta domorodá princezna (nebo co to bylo) a masožravá kytka co žere slona, kterej vypadá jako by byl na klíček, to už je síla i pro mě. A abych nezapomněl na úplně zbytečný záběry přírody, které se nedokážou ocenit kvůli černobílé barvě filmu (což není chyba filmu). 12%

2012: Supernova (2009)

Děkuju filmařskému průmyslu, že natáčí alespoň průměrné filmy, člověk si jich pak váží když vidí tohle. Nebýt flašky červeného (frankovka modrá), tak bych to snad nedokoukal. Na tomhle filmu je všechno špatně a to nemluvím o speciálních efektech, to si ani nebudu opotřebovávat polštářky na prstech od úderů do kláves. Hvězdička za 2 spocený holky, dalo se na ně trošku koukat. 10%

Cirque du Soleil : Alegria (2001) (divadelní záznam)

Nemám rád cirkusáky, ale chtěl jsem jim dát šanci, že třeba něco předvedou co by mě nadchlo, ale to se jim nepovedlo, jen spousta trapnejch kostýmů, nechápu jak se to někomu může líbit. Hvězdička za ohebnou slečnu:-) Vidět to LIVE, tak bych dal možná za 2. (ještě že existuje přetáčení)

Toxický mstitel 3: Poslední pokušení Toxieho (1989)

Opět nulový příběh a nulové herecké výkony, ale už si na Toxího začínám zvykat. Ne že bych nepostrádal víc jakoby krve a vnitřností, ale něčím byla trojka lepší než dvojka. Možná to je faktem, že je to asi (uměle) nejuječenější film co jsem kdy viděl. Pustit to v kůlně, tak je o krysy postaráno. Doporučuji jen těm nejodvážnějším

Divadlo hrůzy (1976)

Nevím co si o tomto kusu mám myslet. Natočit film o zvrácenostech a sadystickech choutkách dobrej nápad, ale chce to i nějaký herecký výkony a ty tu nejsou žádný. Když už se mělo něco brutálního dít, tak se to divně ustřihlo nebo se k tomu použily rekvizity, který bych našel v krámku s hračkama a v ledničce. Velké mínus za bobry a další mínus za liliputa (tento týden už jich na mě bylo fakt moc - viz. film Willow)

Supercrooo: Superstar (2005) (hudební videoklip) odpad!

To už normální lidi vymřeli? Chudák Bára, k čemu se to upsala, nechápu. Při sledování tohoto videoklipu jsem měl nutkání strčit si prsty do krku aby snadněji vyšel obsah mých střev na světlo světa, což si hodnocení tohoto pasquilu zaslouží. Dva recitující blbečci co plácají pátý přes devátý, jó, myšlenku ten text má určitě úchvatnou, ale to se na CSFD nehodnotí. -10%

CHUD II. (1989) odpad!

Absolutně o ničem, Toxický mstitel je alespoň originální a je znát, že je do toho dáno to správné prdlé úchylné srdce, ale tohle je trapnost. Když je chlap nalíčenej, tak má vypadat jako zombík? To je síla. 6%

Mořský vlk (2008) (TV film) odpad!

Nudu s hromadou keců natáhnout na tři hodiny, to by soudruhům šlo. 8%