Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 183)

Forrest Gump (1994)

Okamžitě bych to dal na první místo. Záplava emocí, jak nostalgických,tak obecně filmařskych. Nádherný a dokonalý film. A asi jediný film co je lepší dabing než originál. 👍 100%

Vřískot (2022)

Kdo nezažil devadesatkove filmy a herce, tak asi nebude mít pochopení, ale skvěle natočený návrat k nostalgii s perfektním scénářem. Je tam dost nelogičností, ale s tím se u budoucí slesherové vyvražďovačky musí pocitat. A to původní trio na place, to nemá chybu. 👍🤩 88%

Smrt na Nilu (2022)

Kdybych neuhodl kdo je vrah pár vteřin po vraždě, tak bych dal za 4. Výprava a efekty Egypta jsou tu fakt krásný, ale ta detektivní pointa je žalostná, kór ten závěr. Fakt me to mrzí, protože film vypadá strašně hezky, i to vyšetřování je parádní, ale úplně k hovnu, když je to tak okaté. Film má zaujmout diváka a ne filmové postavy 😄. Nemuzu dat procenta protože je to buď 20 nebo 70.

plakát

Final Cut - Dámy a pánové (2012)

Dokonalost, co víc si může filmový fanda přát. Nechapu jak to nekdo mohl dat do kupy, ale je to masterpiece. Nehodnotim to jako film ale jako filmové dilo a je to za 100%. A ta hudba a ty titulky, no doprdele🤣🤩

plakát

Prisoners of the Ghostland (2021)

WTF? Na tomto filmu není nic v pořádku, co se to tam sakra dělo? Na Nicka a jeho laciný skvosty už jsem si zvykl, ale ten film je úplně špatně, zlatý Žralokonádo a podobné. Hvězdičku musím dat Sofii Boutelle za její bitku s katanou a za ní prostě 🤤. 14%

Mezi světy (2018)

Hrozná kravina, ale ja toho Cageho prostě žeru 🤣. Hvězdičku za Franku Potente (nostalgická vzpominka na Lola běží o život) a hvězdička za sexuální scény 😁. 30%

plakát

Dexter - Sins of the Father (2022) (epizoda)

Jsem nasranej😔, ale ono to asi jinak ukončit nešlo aby zase každej neremcal. Dexter je ikona a vždy bude. Poslední díl nehodnotim, ale seriál jako celek je za 100%

Poslední souboj (2021)

Středověká detektivka zakončená skvělým soubojem😁, hodně tenká hranice mezi pátou hvězdičkou. Je to fakt nečekaně dobrý ale podruhé to vidět nemusím. 83%

Duna (2021)

Já tu pátou hvězdu prostě musím dát, sice dokážu ocenit filmařské řemeslo, které nezaujme běžného diváka co si chce u filmu odpočinout, ale mám radši trošku jiné věci, ALE ten audiovizuál, díky IMAXu, to je dokonalost - velkolepé, úžasné, nic tak "obrovského" jsem dlouho neviděl, jestli vůbec a vše ještě podtrhuje strhující hudba Zimmera snad v každém záběru, která je fakt vrcholem jeho celoživotního díla, takže Dolby Atmos bezkonkureční. Ikdyž je to místama trošku utahané, tak to vlastně dává smysl a chci to vidět znova! 90%

plakát

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Emocionální porno, Oh my god! :-) Kdo na tomto seriálu vyrůstal musí dát za pět. A jinak ten nápad a úsilí dát všech šest herců dohromady a vytvořit jim program plný emocí, to je fakt mazec. A smál jsem se, hodně :-) 95%