Mr. Brooks (2007)

Perfektni herecke vykony posopli Mr. Brookse o jeden stupinek navrh.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Jo fakt jsem se bavil a to si myslim byl zamer.

Mr. 3000 (2004)

Tak koho zajima baseball tak si na tom filmu moc neposmakne ani ten koho zajmaji filmy. Hodne ubohy film o hvezde baseballu. Predpovidatelny dej, bez nijakych hereckych vykonu s chudym scenarem.

MUDr. Munnabhai (2003)

Takova lehka indicka komedie. ale na to ze to bylo strasne dlouhe, tak to ubyhalo vcelku rychle. Opravdu Munna byl dobre zahrany a Chinki byla opravdu hezka, s krasny usmevem ale to si myslim, ze bylo tak vsechno. Nijaka bomba.

Můj miláček ráže 6,65 (2004)

Pro mně neobvyklá podívaná, která už od začátku hraničí se šíleností a úchylkami se to jen hemží. Když jsem při závěrečných titulkách viděl jméno Trier tak mně vše bylo hned jasné, kde se mohl vzít tento nápad. Není to film pro všechny ani pro menší skupinu ale jen pro některé.

Muzika (2007)

Ano jen tak dale a bude to krasa pohledet.

Nabít a zabít (2006)

Jen kousek chybel k dokonalosti. Konecne po dlouhe dobe film, u ktereho nevite cely dej hned od zacatku, nebo po 10 minuta. Vyborne herecke vykony Hartnetta ai Willise. Opravdu Slevin byl velmi presvedcivy.

Naboso (2005)

Perfektně napsany scenar s neobvyklym dejem. Orignalit je tady mnoho. Pritom film se neodhrava jen v dramatickem pojeti, coz dodava snimku krasu a lehkost, kterou podtrhuji herecke vykony obou hlavnim predstavitelu (Schweiger, Wokalek)