Bolero (2004)

Nebylo to spatne ale 3 herci nemuzou zvladnout cely film (Bartoska, Stropnikcy, Kraus) skoda jen tohoto, mozna i by neskodil i trosku napinavejsi scenar.

KOndoMEDIE (2001)

No nejak jsem neprisel teto komedii na chut, ale na druhou stranu chvalim scenar a herecke vykony.

Noční hlídka (2004)

Mno moc jsme toho nepochitil, ale zase uz se tesim na dalsi dil, at se to trochu vyjasni. Proc ne, zatim to vypada moc dobry podklad. Kamera a strihy taky kvalitne a neotrele udelane. Cekejme dal

Sametoví vrazi (2005)

Opravdu povedeni snimecek, jak jsem se neho tesil tak se me cekani vyplatilo. Jan Dolansky je opravdovy maniak. Vsechna chvala byla uz recena a s tim souhlasim.

Mladý černý hřebec (2003) odpad!

Karavanu prepadnou lupici a jen mlada divcina se zachrani a na pousti se k ni prida cerny hrebec. On asi ho privede domu a jelikoz jeji deda prohlal vsechny kone v minulem zavode se rozhodne vyhrat a ziskat kone zpet. I pres dedeckuv zakaz zavodi a vyhraje. Na to ze je to Dysney nic moc. Mozna by udelali lepe kdyby to bylo kreslene. Pribeh o nicem, divat se na to jak poskakuje holcicka za konem pulku filmu a jeste v pousti kde nic neni.... no nevim. Zadny zvrat nic.

Zlatíčko (2004)

Mlady perspektivni muz s planem do budoucna vozi zeny v limuzine a doprava jim to co manzele nebo pratele neudelali. Je stastny a spokojeny a hlavne nevazany. Vse zacne kdyz se s nim rozejde jeho dlouholeta pritelkyne. Pak zacne mit problemy s erekci, vyjde z mody, zadna kocka na neho nepoleti, ztraci pritelkyne, stihne udelat kamaradove manzelce dite. Kdyz ho jedna odkopne nebo spis podvede, zacne premyslet co delal spatne a nad zivotem. Moc jsem ocenil komunikaci s divakem. Takze herec si jakdyby odskoci a vyklada sve myslenky do kamery. To mne dostalo. Takova oddychovka, ftipna, dobra s dejem a nejakym smyslem.

Predátor z hlubin (2004) (TV film)

Ten film neni zase tak kvalitni ale v kazdem pripade jsem se prijemne bavil. Postavy jsou krasne odlisne a uplne silene. Velmi prekvapive sceny a hodne ukousnutych hlav :)

Purpurové řeky (2000)

No co vic si prat od krmi. Snad nic. Vyborni herci atd atd....

Dannyho parťáci 2 (2004)

Moc slusna komedie, i kdyz jsem se bal zklamani. Je to uz 2 ale nastesti neprislo. Zapletka, a rozuzleni moc dobre nacasovane a dobre. Bavil jsem se vytecne jen mozna trochu mene kombinaci by neskodilo. Ale jinak snad neni co vytknout.