Absurdistán (2006) odpad!

Opravdu takove komedie ne. Kde byl ftip a kde sranda. Doslova idiotská komedie.

Casino Royale (2006)

Oproti ostatnim dilum trochu vice originanlni a uz ne tak odpudive stereotypni.

Snílek (2005)

Tak nejak rozpacite. Podle citu za 4

Králové ro(c)ku (2006)

No po komedialni strance hodne slabe ale zase tak hudba delala hodne. Rock a Rock n Roll to je ma krevni skupina. Takze kdo chce slyset dobrou hudbu at se na to mrkne.

Voják (2006)

Je pravda, ze kdyz chcete najit na necem najit cokoliv dobreho nebo ho vychvalit, vzdy se to povede. Myslim si, ze takove filmy se mely tocit v 80 letech a ne nyni. Ted je jina doba, kdyz budu chtet videt nejake to dobre Bcko, jak o nem vsichni pisou. No tak si pustim Arnieho. To je zarucena kvalita. A o nejakem obrozeni starych dobrych akcnaren tu ani neni rec.

Vztek (1995)

Perfektni scenky, ktere opravdu nejdou zadnym zpusobem napodobit. mNo a ten Jarmush, to stoji za to. Hlasky jsou neprekonatelne. A jeste k tomu ta mozaika amiku, vychvalujici a mluvici o Brooklynu a jejich zemi jako o necem svatem. Mne privadela k silenstvi ale to udelalo film zajimavy a pak jsem se tesil na hned na scenky s Augimm a ostatnima.

Záchranáři (2006)

Ocekaval bych od Kuthcera vice jako mladeho rebela. Ale nejak hlavni hvezdou filmu byl Costner, kteremu to vitezstvi opravdu patri. NIc zvlastniho jsme ve filmu nevideli, nicim neprekvapi, nic neobjevuje ale to asi neni smyslem. Podivana je pekna. Takovy Top Gun na vode. (Cruise byl lepsi nez Kutcher)

Rande měsíce (2006)

Klasicka komedie pri ktere se urcite nebude nudit.

Zoom: Akademie pro superhrdiny (2006)

Jedine co film zachranilo, hmm teda ne ale musim dat jednu hvezdicku za blondateho andilka. Jedina herecka ve filmu!!