• Fantasy

Zlaté oko (1995)

Až na pár cliche moments a Framke Janssen to byla skvělá bondovka určitě nejlepší od Brosnana

Wanted (2008)

Je to strašně over the top ale úplně mega... Což není nic špatného ale někdy to bilo do očí Angelina s McAvoyem jsou super a Freeman potěší

Ctihodný občan (2009)

Kdyby nebylo toho nejhoršího konce všech dob tak bych tak všech 5 hvězdiček... Butler je frajer hraje parádně to můžu říct o všech hercích jen ten konec PANE BOŽE!!

Like House (2021) (pořad) odpad!

Píčovina největšího kalibru Flusanec

Hra (1997)

Začátek byl hodně utahaný, ale to je u Fincherovych filmu zvykem.. no a pak je tu bomba psychologický thriller ve kterém jsem pochyboval o své existenci jestli všechno není jen vymyšlené... Skvěle napsané a fantasticky zahrané Douglasem.. dovolím si říct že je to jeho nejlepší performance ever I přes pomalý začátek je 5* povinností

Nikdo (2021)

Nejlepší věc z filmu byl určitě Christopher Lloyd, který mě dokázal rozesmát v každé scéně.. co se týče akce tak jsem možná i čekal dalšího Johna Wicka ale to jsem se opravdu minul, tohle je spíš akční komedie s dobrou choreografii a hodně zbraněmi... Co se týče zbytku rodiny tak mi přišly úplně zbyteční ale i tak to bylo super jednohubka

Hra o trůny - Železný trůn (2019) (epizoda) odpad!

Pane bože já se fakt poseru... Na sérii jsem se začal dívat před 2 týdny a všech sedm sérii bylo TOP, skoro každý díl mě nutil dívat se na další až jsem se dostal k 8. Sérii V současné době jsem viděl ratingy a i kamarádi mi říkali že to byl strašný průser ale já tomu nevěřil a říkal jsem si že to tak špatný nemůže být... Světě div se, mýlil jsem se, lepší scénář napíšu i já o velké přestávce ve škole, postavy se změnily nepoznával jsem tady 98% postav... Daenerys jebne v kebuli a kvůli ztrátě jedné kamarádky zabije celý město = skvělý moje oblíbená postava které jsme všichni fandili od začátku je teď úplná k*rva a je větší mrcha během jednoho dílu než cersei za celou sérii... Gratuluju scénáristům Jon Snow moje nejoblíbenější postava od smrti Neda Starka je úplnej kreten který není ani trošku podobný tomu který byl od 2. Série, vlastně je tam jen jako vedlejšák i když má být ten hlavní a o tom jak skončí jeho priběh ani nebudu mluvit jinak zdemoluju celej byt, a co byla doprdele ta vražda Daenerys? Jako já si říkal jestli si ze mě dělají prdel a v dalším díle řeknou že to byl jen sen všechno a nic se nestalo prostě FUJ! Celé zakončení série která trvala 8 let mi připadal jako parodie - Bran král? Jděte do háje, složení malé rady bylo fakt srandovní protože to bylo smutný. Jediné skvěle zakončení se dostalo k Ohaři - konečně dostal to co vždycky chtěl a dá se říct že jedině jemu jsem fandil v 8. Sérii Ke konci se odvážim říct že kdyby Night king zabil všechny v Zimohradu a poté usedl na železný trůn tak by to byl lepší konec než který jsme dostali... Prostě jsem hnusen zklamán a jen doufám že na tuhle sérii zapomenu a nebude mi to vrtat hlavou Celý seriál si i tak zaslouží 5 hvězdiček kvůli bravurním 6 sezónám a velmi nadprůměrné 7 sezóně...

Falcon a Winter Soldier - Power Broker (2021) (epizoda)

Nevím úplně proč, jestli to bylo charismatickým Zemem ale tahle epizoda je zatím určitě nejlepší... A vidět Buckyho zase v Winter Soldier modu i s jeho theme bylo skvělý

Pád Londýna (2016)

První dil se mi líbil jako skvělá oddechová zábava ale tohle... Bože ani Butler to nezachránil, více méně to stejný,. příběh o h*vnu a ty one liners nebyly vůbec cool... Dvě hvězdy za Butlera a možná Freemana