• Fantasy

Velryba (2022)

Velmi těžký film na dívání, Brendan si bere každou vteřinu co je na plátně a neskutečně si zaslouží za svůj výkon Oskara. Jsem strašně nadšenej, že po všem co se mu stalo, tak se ta karta obrací a Fraser má comeback jak svině.

Top Gun: Maverick (2022)

Naprostá bomba... Neskutečný emoce a radost. IMAX kino nezklamalo a takový zážitek jsem dlouho nezažil. Tom je nesmrtelný a pro mě jednoznačně nejlepší film roku

Batman (2022)

Komiksovka, která se nesnaží o nesmyslnou over the top akci nebo vtipy, ale o chladný, skvěle vymyšlený příběh a postavy, které jak kdyby jsme znali odjakživa i když je teprve poznáváme. Casting neskutečnej i co se týče vedlejších postav. Ze srdíčka doufám, že se tahle poctivá komiksovka dočká příznivých ohlasů a pořádnej ranec peněz ať se mužem dívat i na něco jinýho než klasický fun marvelovky

Rváčův deník (1995)

Skvělý výkon od mladičkého lea a Wahlberga, příběh jednosměrný a jednoduchý ale v tomto složení naprosto stačí

Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Jeden z těch to feel good movies, a opravdu nezklamal...Ben Stiller parádní a krásná message do světa, že jsi můžete splnit všechno

1917 (2019)

Jeden z nejlepších válečných filmů, krásná cinematografie, skvělé herecké výkony a velká herecká jména... Není co řešit Sam Mendes je bůh

Legenda o vášni (1994)

Jeden z nejlepších výkonů Pitta, Hopkins úžasnej a celkově příběh nenudil ani chvíli

Goldfinger (1964)

Nejlepší bondovka se sirem Connerym, má to akci skvělýho záporáka a docela chytlavý děj, scénář nápaditý a zábavný

Tiché místo: Část II (2020)

Skvělá atmosféra a doplnění Cilianem Murphym byl nejlepší tah co mohli udělat... Dvojika rozhodně lepší o hvězdičku než jednička i díky většímu budgetu a více akčních sekvencí ...John Krasinski se našel v režisérovi

Casino (1995)

Pro mě lepší než goodfellas.. Pesci a Deniro je jedna z nejlepších dvojic herců všech dob, celej film má 3 hodiny ale odsype se jako nic Nemůžu dát nic jinýho než 5 hvězdiček