Mistr neznámého boje (1993)

Dalsi film meho mladi. V tej dobe som chcel z karate prestupit na capoeiru, lenze este vtedy nebola popularna u nas na Slovensku.

Slepota (2008)

Myslienka zaujimava, to veru ano v dnesnej dobe postapokalyptickych filmov. Prevedenie uz trochu horsie. Problem bol,ze film ma nechytil a takztiez neoblubujem Julianne Moore. Pre mna bol celkovy zazitok len slabsi priemer. SPOILER ALERT: Celkovo sa mi zdalo zvlastne,ze ludi poslali do karantenny bez nejakych doktorov a nechali tam slepych len tak sa samych starat o seba. Tym ako hlavna predstavitelka pomahala ostatnym bolo do oci bijuce (v tomto pripade az nie taka vystizna fraza), ze musi vidiet. Ako sa ludia hromadili na ubikaciach, uz som len cakal, kedy nastane nejaky problem v "medziludskych" vztahoch a ked prisiel na radu sexualny apetit, uz sme boli zase doma. Ale na druhu stranu to bolo logicke vyustenie, nie ako v 28 days later. Zaver bol zhrnuty celkovo vyztizne, ze ludia zacnu opat vidiet ale tento raz skutocne vidiet.

500 dní se Summer (2009)

"Az desivo skutnocne." Takyto som mal pocit po pozreti. Jeden z najlepsich 'romantickych' (ak sa vobec da nazvat romantickym) filmov co som videl za poslednu dobu. Herci sa vyborne stotoznili s postavami a podali excelentny vykon, zhltol som im to aj s navijakom. A Zooey...tej by som tiez neodolal, tu proste "zerem."

Veřejní nepřátelé (2009)

Tento film som videl iba v originale a s anglictinou som mal znacne problemy. Rozumiet uzuzlanym gansterom je pre mna stale problem. Neviem, ci to bolo sposobene iba tym, ale pocas filmu som sa niekolko krat pozrel na hodinky, co znaci,ze som sa nudil. Ani hviezdy ako Depp, ci Bale pre mna ten film nezachranili. Depp by sa nemusel snazit v kazdej scene vyzerat cool. Pri Baleovi sa mi zda, ze mu uz dochadza charizma.

RocknRolla (2008)

Vcelku prijemna oddychovka opat s velkym mnozstvom postav, ktore davali malo priestoru jednotlivym charakterom. Dej bol klasicky Ritchieovisky, diamant nahradil obraz. Vcelku slusna zabava, pri velmi malo momentoch som sa nudil a nakoniec sa mi aj najviac pozdavala postava samotneho Rocknrolly. Ale na porovnanie so Snatchom a Lock, stock and two smoking barrels to proste nemalo.

Fontána (2006)

Po formalnej stranke bravurne ale co sa tyka dejovej linky pre mna, ako by som to len povedal, nezazivne. Zase raz ma film nechytil a musel som s tym bojovat, aby som vydrzal do konca. Rozhodne ide vsak o zaujimavy film. Mozno si ho niekedy v dalekej buducnosti este raz pozriem, aby som porozumel vysokym hodnoteniem. Alebo proste a jednoducho som tomu filmu neporozumel.

G. I. Joe (2009)

Dopadlo to v podstate tak, ako som predpokladal. Co moze cakat clovek od adaptacie komixu o vojenskej jednotke G.I.Joe? Film sa na nic nehra, ide iba o cistu zabavu a akciu. G.I.Joe hlaskuju, machruju, skacu, lietaju, pouzivaju vselijake vychytavky a dopravne prostriedky. Co viac si moze chlapec priat ? :). Skoda, ze nemam menej rokov, ale aj tak som si vcelku film uzil. P.s: zenske predstavitelky boli dobre vybrane.

Soumrak mrtvých (2004)

Je to skor tak 1 a pol hviezdicky. Docela som sa nudil pri sledovani. Nestacil mi ani skvely Simon Pegg, ktoreho degradoval jeho debilny spolubyvajuci, ktory mi neskonale liezol na nervy. Neviem co dodat. Tesil som sa zombicku komediu a dostal som prave to, co na zombie filmoch nemam rad: chodit na miesta, ktore sa nema, spravat sa debilne, predvidatelne zlazitosti (Simonov nevlastny otec, Simonova mama), cakat na zombieho, kym si pride po mna. Tento humor ma minul. avsak stale zostavam velkym fandom britskych komedii.